0
UA | RU

МЕТІОНІН (METHIONINUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину МЕТІОНІН

всі інші лікарські засоби

Фармакологічні властивості

незамінна амінокислота, що бере участь у процесах переметилювання; виявляє ліпотропну дію, сприяє синтезу холіну, фосфоліпідів; бере участь у синтезі адреналіну, креатину; активує дію гормонів, вітамінів, ферментів; має детоксикуючі властивості завдяки здатності метилювати токсичні продукти; знижує концентрацію холестерину в крові і збільшує вміст фосфоліпідів; містить сірку, використовується для синтезу білків і вступає у різні метаболiчнi реакції — переметилювання, дезамiнування, декарбоксилювання.

Показання МЕТІОНІН

лікування та профілактика захворювань і токсичних уражень печінки: токсичний гепатит, алкогольна гепатопатія, цироз печінки, отруєння препаратами миш’яку, хлороформом, бензолом та гепатотоксичними речовинами; в основі комбінованої терапії при хр. алкоголізмі, ЦД, для лікування дистрофії, що розвивається при білковій недостатності після дизентерії та інфекційних захворювань, атеросклерозу, при тяжких хірургічних операціях, опіках.

Застосування МЕТІОНІН

дорослим по 500-1500 мг 3-4 р/добу; дітям разові дози: у віці 3-6 років — 250 мг, 7 років і старше — 500 мг; кратність прийому — 3-4 р/добу; застосовувати за 30 хвилин -1 год. до їди; курс лікування — 10-30 днів або по 10 днів з 10-денними перервами між цими курсами.

Протипоказання

г. вірусні гепатити, печінкова енцефалопатія, важка печінкова недостатність, підвищена чутливість до препарату.

Побічна дія

нудота, блювання, АР.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko