МІРАМІСТИН* (MYRAMISTINUM*)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину МІРАМІСТИН*

ОКОМІСТИН
Мегаінфарм
ОКОМІСТИН
краплі очні, вушні, для носа 0,01 % флакон з крапельницею 5 мл, № 1
краплі очні, вушні, для носа 0,01 % флакон з крапельницею 10 мл, № 1
протимікробні засоби
ТАМІСТОЛ
ІСНА
ТАМІСТОЛ
супозиторії 0,015 г блістер, № 5
протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології, за виключенням комбінованих препаратів, які містять кортикостероїди
МІРАМІДЕЗ
ІСНА
розчин нашкірний спиртовий 0,1 % флакон 100 мл, № 1
антисептичні і дезінфікуючі засоби
МІРАМІСТИН
Дарниця ФФ
МІРАМІСТИН
розчин для зовнішнього застосування 0,1 мг/мл флакон 50 мл з уретральною насадкою, № 1
антисептичні і дезінфікуючі засоби
МІРАМІСТИН-ДАРНИЦЯ
Дарниця ФФ
МІРАМІСТИН-ДАРНИЦЯ
мазь 5 мг/г туба 15 г в пачці, № 1
мазь 5 мг/г туба 30 г в пачці, № 1
МІРАМІСТИН-ДАРНИЦЯ
мазь 5 мг/г банка 1000 г, № 1
антисептичні і дезінфікуючі засоби
Офтаклін
Дарниця ФФ
Офтаклін
краплі очні, розчин 0,1 мг/мл флакон у пачці 5 мл, № 1
протимікробні засоби
ОФТАМІРИН
Дарниця ФФ
ОФТАМІРИН
краплі очні/вушні/назальні 0,1 мг/мл флакон 5 мл, № 1
протимікробні засоби
ЦЕЛІСТА
Дарниця ФФ
ЦЕЛІСТА
розчин для ротової порожнини 0,1 мг/мл флакон 100 мл з мірним стаканчиком, № 1
спрей для ротової порожнини 0,1 мг/мл флакон 50 мл насадка-розпилювач, № 1
антисептичні і дезінфікуючі засоби

Фармакологічні властивості

має виражену антимікробну дію відносно грам(+) і грам(-), аеробних і анаеробних, спорооутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю до а/б; діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом: гонококки, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини й ін.; виявляє протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillium, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata і т.д.) і дріжджеподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei і т.д.) гриби, на дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violaceum, Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis і т.д.), а також на інші патогенні гриби (наприклад Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur) у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів; препарат знижує стійкість м/о до а/б; має протизапальну і імуноад‘ювантну дію, підсилює місцеві захисні реакції, регенераторні процеси, активізує механізми неспецифічного захисту внаслідок модуляції клітинної і місцевої гуморальної імунної відповіді.

Показання МІРАМІСТИН*

стрепто-, стафілодермії, дерматомікози гладкої шкіри, стоп та великих складок (у тому числі дисгідротичні форми і форми, ускладнені піодермією), нігтів (оніхомікози), кератомікози (у тому числі висівкоподібний лишай), кандидози шкіри та слизових оболонок; профілактика ускладнень ранової інфекції — при необширних виробничих та побутових травмах; комплексне лікування г. і хр. уретритів і уретропростатитів специфічної (хламідіоз, трихомоноз, гонорея) і неспецифічної природи; індивідуальна профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, генітальний герпес); місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології, профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран; лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики; профілактика та лікування нагноєння післяпологових ран, післяпологових інфекцій, ран промежини та піхви; запальні захворювання зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт).

Лікування інфекційних процесів переднього відділу ока (блефарити, кон’юнктивіти, кератити, кератоувеїти), спричинених Гр(+) і Гр(-) бактеріями, хламідіями, грибами та вірусами, чутливими до мірамістину, травми ока, опіки очей (термічні і хімічні), профілактика офтальмії новонароджених, у тому числі гонококової і хламідійної, профілактика і лікування гнійно-запальних уражень очей у перед- і післяопераційному періоді; лікування г. та хр. зовнішнього отиту, хр. гнійного мезотимпаніту, отомікозів, г. риніту.

Застосування МІРАМІСТИН*

препарат наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри або наносити мазь на перев’язочний матеріал, а потім на осередок ураження 1-2 р/добу, тривалість лікування — препарат застосовувати до отримання негативних результатів мікробіологічного контролю; при поширених дерматомікозах, зокрема рубромікозі, мазь можна застосовувати протягом 5-6 тижнів у комплексній терапії з гризеофульвіном або протигрибковими препаратами системної дії; при грибкових інфекціях нігтів перед початком лікування пластини нігтів відшарувати; лікування кандидомікозів шкіри та слизових оболонок, мікозів стоп і великих складок здійснюють шляхом зрошування за допомогою розпилювальної насадки, 3-4-разовим натисненням або аплікацій 2-4 р/добу; у комплексному лікуванні уретритів і уретропростатитів носик насадки вводять у зовнішній отвір сечовипускального каналу та видавлюють 1,5-3 мл (чоловікам) і 1-1,5 мл (жінкам) препарату, у піхву — 5-10 мл, не розтискаючи пальців, насадку витягають із отвору сечовипускального каналу, затримуючи розчин на 2-3 хв, після процедури не рекомендується спорожнення сечового міхура протягом 2 год, процедуру проводять через день, курс лікування — 10 днів; для профілактики венеричних захворювань р-н мірамістину ефективний, якщо він застосовується не пізніше 2 год після статевого акту, вміст фл. за допомогою уретральної насадки вводять у сечовипускальний канал — 2-3 мл (чоловікам), 1-2 мл (жінкам), у піхву — 5-10 мл на 2-3 хв, обробляють шкіру внутрішньої поверхні стегон, лобка, зовнішніх статевих органів.

Лікування інфекційних процесів переднього відділу ока дорослим та дітям від 12 р. — закапують у кон’юнктивальний мішок по 2-3 крап., дітям до 12 р. — по 1-2 крап. 4-6 р/добу, тривалість лікування- не більше 2 тижн. Профілактика ускладнень у перед- і післяопераційному періоді — по 2-3 крап. 3 р/добу за 2-3 дні до операції; після операції — 3-5 днів по 1-2 крап. 3 р/добу; лікування опіків очей — після промивання ока великою кількістю води, проводять часті інстиляції (кожні 5-10 хв) протягом 1-2 год, для подальшого лікування препарат застосовують дорослим та дітям від 12 років — по 2-3 крап., дітям до 12 р. — по 1-2 крап. 4-6 р/добу; профілактика офтальмії у новонароджених — відразу після народження дитині закапують по 1 крап.препарату у кожне око 3 рази з інтервалом 2-3 хв.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату.

Побічна дія

печіння, висипання, свербіж, гіперемія, сухість шкіри, дерматит, мокнуття, подразнення шкіри.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko