ЛЕВАМІЗОЛ (LEVAMISOLUM)

Опис активної речовини

Фармакологічні властивості

протигельмінтний, імуностимулюючий засіб; механізм антигельмінтної дії зумовлений специфічним інгібуванням сукцинатдегідрогенази, фумаратредуктази, в зв’язку з чим блокується реакція відновлення фумарату і порушується перебіг біоенергетичних процесів у гельмінтів; у гангліоподібних утвореннях нематод препарат спричиняє деполяризуючий нейром’язовий параліч.

Показання ЛЕВАМІЗОЛ

аскаридоз, анкілостомідоз, некатороз.

Застосування ЛЕВАМІЗОЛ

приймати внутрішньо після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини, ввечері; немає потреби у прийомі проносних засобів або спеціальній дієті; для лікування гельмінтозів дорослим призначають по 150 мг однократно.

Протипоказання

підвищена чутливість до левамізолу або до допоміжних речовин.

Побічна дія

головний біль, безсоння, запаморочення, судоми, відчуття серцебиття, диспептичні явища, такі як нудота, блювання, біль у животі, діарея; реакції з боку ЦНС (енцефалопатії) через 2 — 5 тиж. після прийому препарату; лейкопенія та агранулоцитоз; можливі реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж та ангіоневротичний набряк; алергічні реакції, ексфоліативний дерматит.

geoapteka.ua

Лікарські препарати які містять активну речовину ЛЕВАМІЗОЛ

ДЕКАРИС
ДЕКАРИС
таблетки 50 мг, № 2
таблетки 150 мг, № 1
засоби, що застосовуються у разі нематодозів
ЛЕВАМІЗОЛ-ЗДОРОВ'Я
ЛЕВАМІЗОЛ-ЗДОРОВ'Я
таблетки 150 мг блістер, № 1
засоби, що застосовуються у разі нематодозів
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko