0
UA | RU

ГІДАЗЕПАМ* (GIDAZEPAMUM*)

Опис активної речовини

Склад і форма випуску

CAS №: 129186-29-4 C17H15BrN4O2

7-бром-1-(гідразинокарбоніл) метил-5-феніл-1,2-дигідро-3Н-1,4-бензодиазепін-2-он.

Білий або білий зі злегка кремуватим відтінком дрібнокристалічний порошок, практично нерозчинний у воді, малорозчинний у спирті.

Лікарські препарати які містять активну речовину ГІДАЗЕПАМ*

Фармакологічні властивості

похідне бенздіазепіну; анксіолітична, активуюча дія, слабо вираженою міорелаксантною дія; денний транквілізатор та селективний анксіолітик; відрізняється від інших бенздіазепінів наявністю вираженого активуючого ефекту, слабо вираженою міорелаксантною дією; не чинить снодійної дії та не прискорює втомлювання в процесі оперантної діяльності; має вплив на прояви абстинентного синд-му та в рамках ремісії у хворих на алкоголізм.

Показання ГІДАЗЕПАМ*

денний транквілізатор при невротичних, психопатичних астеніях, при станах, які супроводжуються тривогою, страхом (у т.ч. перед хірургічними втручаннями та болісними діагностичними обстеженнями), підвищеною дратівливістю, порушенням сну, при емоційній лабільності; купірування абстинентного с-му при алкоголізмі, в якості підтримуючої терапії під час ремісії при хр. алкоголізмі, при логоневрозах, мігрені.

Застосування ГІДАЗЕПАМ*

внутрішньо p/os та сублінгвально по 20-50мг 3 р/добу, при необхідності, підвищують дозу до 50-200 мг/добу до отримання терапевтичного ефекту; курсова доза — 100 мг/добу; застосування МДД (150-200 мг) може супроводжуватись підвищеною денною сонливістю, відчуттям м’язової слабкості; для лікування станів з астенічними, депресивними, фобічними та іпохондричними розладами — 60-120 мг/добу; при лікуванні хворих на невротичний, неврозоподібний, психопатичний, психопатоподібний стани середня добова доза — 60-200 мг, при мігрені — 40-60 мг; для купірування алкогольної абстиненції початкова доза — 50 мг, середня добова доза — 150 мг; МДД — 500 мг; тривалість курсу терапії становить від кількох днів до 1-4 міс.

Протипоказання

гіперчутливість до будь-якого з компонентів ЛЗ; виражена тяжка міастенія, значні порушення функцій печінки (цироз, хвороба Боткіна) та нирок.

Побічна дія

при застосуванні великих доз або при підвищеній індивідуальній чутливості — сонливість, млявість, м’язова слабкість, зниження швидкості реакцій, зниження уваги та працездатності; висипання, свербіж, гіперемія шкіри, кропив’янка; АР, у т.ч. ангіоневротичний набряк; атаксія.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko