0
UA | RU

ЕРДОСТЕЇН

(ERDOSTEINUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину ЕРДОСТЕЇН

ЕРДОМЕД [Архів]
капсули тверді 300 мг блістер, № 20
Medicom International
ЕРДОМЕД [Архів]
порошок для оральної суспензії 175 мг/5 мл флакон 100 мл, № 1
Medicom International
Ермуцин<sup>®</sup>
порошок для оральної суспензії 175 мг/5 мл флакон для приготування 100 мл суспензії, № 1
Zeta Farmaceutici S.p.A.
Ермуцин<sup>®</sup>
капсули тверді 300 мг блістер у коробці, № 20
Edmond Pharma
Муцитус
капсули 150 мг стрип, № 12
Macleods Pharmaceuticals Ltd
Муцитус
капсули 300 мг стрип, № 12
Macleods Pharmaceuticals Ltd

Фармакологічні властивості

відхаркувальний, муколітичний засіб; підвищує продукцію слизу, знижує його в’язкість, сприяє відхаркуванню; місцево, за допомогою амінових груп, антагоністично діє на вільні радикали кисню і перешкоджає пригніченню α1-антитрипсину у курців, тим самим знижуючи шкідливий вплив тютюнового диму у хр. курців; ефект від терапії розвивається на 3 — 4-ту добу лікування; немає шкідливої дії на ШКТ.

Показання ЕРДОСТЕЇН

зменшення в’язкості та полегшення відхаркування бронхіального секрету при лікуванні г. і хр. захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів: бронхіт, риніт, синусит, ларингофарингіт, загострення хр. бронхіту, ХОЗЛ, гіперсекреторна БА, бронхоектатична хвороба; профілактика рецидивних епізодів інфекцій та ускладнень після хірургічних втручань — пневмонія або частковий ателектаз легень; як супутня терапія з а/б у випадку бактеріальних інфекцій дихальних шляхів.

Застосування ЕРДОСТЕЇН

капс.: дорослим по 1 капс. (300 мг) 2 р/день, доза для дітей віком від 8 до 12 р. 150 мг 2 р/добу; тривалість до 10 днів; порошок д/орал. сусп.: дітям дозу визначають відповідно до маси тіла і віку дитини: 15-20 кг (3-6 років) 2,5 мл 2 р/добу, 21-30 кг (7-12 років) 5 мл 2 р/добу, понад 30 кг (понад 12 років) 5 мл 3 р/добу; доза для дорослих 10 мл 2 р/добу; порошок збовтати з водою до повного переходу порошку в однорідну суспензію.

Протипоказання

гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин, або до речовин, що містять вільні SH-групи; припинити застосування препарату в таких випадках: при розладах з боку печінки (при збільшенні рівнів лужної фосфатази або трансаміназ у сироватці крові тощо); при нирковій недостатності (кліренс креатиніну <25 мл/хв); при гомоцистинурії; при фенілкетонурії; при виразковій хворобі в активній фазі.

Побічна дія

печія, біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, втрата апетиту, діарея, шкірні висипання, кропив’янка, носові кровотечі, зниження агрегації тромбоцитів; у поодиноких випадках — бронхоспазм, колапс.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko