Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

ДУТАСТЕРИД

(DUTASTERIDUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину ДУТАСТЕРИД

Аводарт
капсули м'які желатинові 0,5 мг блістер, № 30, 90
GlaxoSmithKline
Дустарін<sup>®</sup>
капсули м'які 0,5 мг блістер, № 30
Київський вітамінний завод
Дутастерид-Віста
капсули м'які 0,5 мг блістер, № 30, 90
Містрал Кепітал Менеджмент
Простід
капсули м'які желатинові 0,5 мг блістер, № 30
Euro Lifecare
Рестад [Архів]
капсули м'які 0,5 мг блістер, № 10, 30
WORLD MEDICINE GROUP
Рестад [Архів]
капсули м'які 0,5 мг флакон, № 30
WORLD MEDICINE GROUP

Фармакологічні властивості

подвійний інгібітор 5a-редуктази, що гальмує тип 1 та тип 2 ізоферментів 5a-редуктази, які відповідають за перетворення тестостерону на 5a-дигідротестостерон; андроген, який відповідає за гіперплазію тканини передміхурової залози.

Показання ДУТАСТЕРИД

лікування симптомів середнього та тяжкого ступеня доброякісної гіперплазії передміхурової залози; зменшення ризику виникнення г. затримки сечі та у разі необхідності хірургічного втручання у хворих з симптомами середнього та тяжкого ступеня доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Застосування ДУТАСТЕРИД

внутрішньо р/оs, самостійно або у комбінації з α-блокатором — тамсулозином (0,4 мг); рекомендована доза для дорослих чоловіків — 0,5 мг/добу; застосовувати не менше 6 міс.

Протипоказання

гіперчутливість до дутастериду, інших інгібіторів 5a-редуктази, сої, арахісу або інших компонентів ЛЗ; жінкам та дітям; хворим з тяжкою ПН.

Побічна дія

імпотенція, зміна (зниження) лібідо; порушення еякуляції; болісність грудної залози та її гіпертрофію; СН; лівошлуночкова недостатність, г. лівошлуночкова недостатність, кардіогенний шок, г.СН, правошлуночкова недостатність, г.правошлуночкова недостатність, застійна кардіоміопатія, серцево-легенева недостатність, шлуночкова недостатність, запаморочення; АР, висипання, свербіж, кропив‘янку, локалізований набряк та ангіоневротичний набряк; депресивний настрій; алопеція (головним чином втрата волосся на тілі), гіпертрихоз; тестикулярний біль та набряк; рак грудної залози у чоловіків.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko