0
UA | RU

ДІАЦЕРЕЇН (DIACEREINUM)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ДІАЦЕРЕЇН

нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
ФЛЕКЦЕРИН
Київський вітамінний завод
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби

Фармакологічні властивості

хондропротектор зі знеболювальною та протизапальною активністю; механізм дії зумовлений зменшенням експресії прозапальних цитокінів (зокрема, інтерлейкіну-1) макрофагами та синовіоцитами, пригніченням мієлопероксидази, бета-глюкуронідази та еластази, зменшенням вмісту металопротеїназ у хрящі, стимуляцією синтезу глюкозаміногліканів і гіалуронової к-ти; анаболічна та антикатаболічна дія на суглобовий хрящ.

Показання ДІАЦЕРЕЇН

лікування пацієнтів із симптомами остеоартриту стегна або коліна, з відкладеним ефектом.

Застосування ДІАЦЕРЕЇН

дорослі: перші 2-4 тижн. лікування по 50 мг разом з вечірнім прийомом їжі, запиваючи водою. Починаючи з 2-4-го тижн. лікування, дозу препарату збільшувати до 100 мг/ в 2 прийоми (вранці і ввечері під час їди). Позитивна симптоматична дія зберігається протягом 3-х міс. після періоду застосування. Враховуючи природу захворювання, рекомендовано тривалий курс лікування не менше 3 міс., який може бути повторений, якщо з’являються симптоми.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату, антрахінону; вагітність, лактація;неспецифічний виразковий коліт, хв. Крона; повна або часткова непрохідність кишечнику; біль у животі невизначеного походження; тяжкі порушення ф-цій печінки; хвороби печінки наявні або в анамнезі; одночасне застосування з а/б.

Побічна дія

АР (шкірні висипання, гіперемія, кропив’янка, свербіж, екзема), діарея, біль у животі,часті випорожнення, метеоризм, підвищення рівня печінкових ферментів, біль в епігастральній ділянці; нудота, блювання, випадки пігментації колоректальної слизової оболонки/меланоз товстої кишки, інтенсивне забарвлення сечі від жовтого до червоного або коричневого кольору (клінічного значення не має), спричинене присутністю антрахінонових дериватів у сечі, головний біль.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko