ДІАЦЕРЕЇН (DIACEREINUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ДІАЦЕРЕЇН

АРТРОДАР капсули [Архів]
ТРБ Хемедіка
капсули 50 мг, № 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
ДІАМАКС
Фармекс Груп
ДІАМАКС
капсули тверді 50 мг блістер, № 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
ОРЦЕРИН
Macleods Pharmaceuticals Ltd
ОРЦЕРИН
капсули 50 мг блістер, № 10, 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
ФЛЕКЦЕРИН
Київський вітамінний завод
ФЛЕКЦЕРИН
капсули 50 мг блістер, № 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби

Фармакологічні властивості

хондропротектор зі знеболювальною та протизапальною активністю; механізм дії зумовлений зменшенням експресії прозапальних цитокінів (зокрема, інтерлейкіну-1) макрофагами та синовіоцитами, пригніченням мієлопероксидази, бета-глюкуронідази та еластази, зменшенням вмісту металопротеїназ у хрящі, стимуляцією синтезу глюкозаміногліканів і гіалуронової к-ти; анаболічна та антикатаболічна дія на суглобовий хрящ.

Показання ДІАЦЕРЕЇН

лікування пацієнтів із симптомами остеоартриту стегна або коліна, з відкладеним ефектом.

Застосування ДІАЦЕРЕЇН

дорослі: перші 2-4 тижн. лікування по 50 мг разом з вечірнім прийомом їжі, запиваючи водою. Починаючи з 2-4-го тижн. лікування, дозу препарату збільшувати до 100 мг/ в 2 прийоми (вранці і ввечері під час їди). Позитивна симптоматична дія зберігається протягом 3-х міс. після періоду застосування. Враховуючи природу захворювання, рекомендовано тривалий курс лікування не менше 3 міс., який може бути повторений, якщо з’являються симптоми.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату, антрахінону; вагітність, лактація;неспецифічний виразковий коліт, хв. Крона; повна або часткова непрохідність кишечнику; біль у животі невизначеного походження; тяжкі порушення ф-цій печінки; хвороби печінки наявні або в анамнезі; одночасне застосування з а/б.

Побічна дія

АР (шкірні висипання, гіперемія, кропив’янка, свербіж, екзема), діарея, біль у животі,часті випорожнення, метеоризм, підвищення рівня печінкових ферментів, біль в епігастральній ділянці; нудота, блювання, випадки пігментації колоректальної слизової оболонки/меланоз товстої кишки, інтенсивне забарвлення сечі від жовтого до червоного або коричневого кольору (клінічного значення не має), спричинене присутністю антрахінонових дериватів у сечі, головний біль.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko