Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

КАЛЬЦИТРІОЛ

(CALCITRIOLUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Фармакологічні властивості

впливає на специфічні рецептори епідермальних кератиноцитів, спричиняє нормалізацію швидкості мітозу в клітинах епітелію, уповільнює процес проліферації в них та прискорює морфологічну диференціацію епітелію, який не ороговіває; зменшує зчеплення та прискорює злущування рогових клітин; інгібує активність інтерлейкіну-1, знижує продукцію інтерлейкіну-2; чинить антипроліферативну дію щодо Т-лімфоцитів; впливає на патогенетичні механізми виникнення псоріазу.

Показання КАЛЬЦИТРІОЛ

бляшкоподібний псоріаз легкого та середнього ступеня тяжкості (місцеве лікування шкірних проявів) з ураженням до 35% площі поверхні тіла.

Застосування КАЛЬЦИТРІОЛ

мазь наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри 2 р/добу (зранку та ввечері); щоденне нанесення мазі не повинно перевищувати 35% поверхні шкіри; не застосовувати мазь у кількості більше ніж 30 г/добу; середня тривалість лікування 6 тижнів; за рекомендацією лікаря можливе більш тривале лікування.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату; гіперкальціємія та інші патологічні стани, що характеризуються порушенням метаболізму кальцію; системна терапія кальцієвого гомеостазу; порушення функції печінки та нирок.

Побічна дія

свербіж, відчуття дискомфорту, печіння, подразнення шкіри (може набувати вираженої форми у вигляді пустул, папул або везикул), еритема (почервоніння), сухість шкіри, псоріаз (погіршення перебігу, загострення), набряк шкіри, контактний дерматит, дерматиту на обличчі, зокрема навколо рота, який зазвичай минає після відміни препарату; гіперкальціємія; гіперкальціурія, сечокам’яна хвороба.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko