• Кабинет
 • БУТАМІРАТ (BUTAMIRATUM)

  Опис активної речовини

  Фармакологічні властивості

  ненаркотичний протикашльовий засіб; протикашльовий засіб з центральною дією; спричиняє неспецифічний антихолінергічний та бронхоспазмолітичний ефекти, що полегшує дихальну функцію, не спричиняє ефекту звикання або залежності.

  Показання БУТАМІРАТ

  симптоматичне лікування кашлю (в тому числі сухого) різного походження.

  Застосування БУТАМІРАТ

  крап. — разова доза залежить від віку дитини і становить: дітям від 2 місяців до 1 року — по 10 крап. 4 р/добу; від 1 до 3 років — по 15 крап. 4 р/добу; від 3 років і старше — по 25 крап. 4 р/добу; сироп — дітям від 3 до 6 років — по 5 мл 3 р/добу; від 6 до 12 років — по 10 мл 3 р/добу; від 12 до 18 років — по 15 мл 3 р/добу, дорослим — по 15 мл 4 р/добу; застосовують за 30 хв до прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю води; максимальний курс лікування не повинен перевищувати 1 тиждень.

  Протипоказання

  гіперчутливість до активної або допоміжних речовин препарату; дитячий вік до 2 міс. для крап. оральних, до 3 років для сиропу.

  Побічна дія

  сонливість, нудота, діарея, висипання на шкірі, кропив’янка, свербіж, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko