Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*

(BISMUTHI SUBCITRAS*)
Опис активної речовини
Виробник:

Склад і форма випуску

CAS №: 57644-54-9 C12H10BiK3O14

NLM: 1,2,3-пропантрикарбоксилової кислоти, 2-гідрокси-, вісмут (3+) калієва сіль (2:1:3); або вісмуту субцитрат колоїдний.

Лікарські препарати які містять активну речовину ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*

Віс-Нол<sup>®</sup>
капсули 120 мг блістер у пачці, № 30, 100
Фармак
Гастро-Норм<sup>®</sup>
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 120 мг блістер в пачці, № 40, 100
Галичфарм
Де-Нол<sup>®</sup>
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 120 мг блістер, № 56, 112
Astellas Pharma Europe
Улькавіс
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 120 мг блістер, № 28, 112
KRKA d.d. Novo Mesto

Фармакологічні властивості

у кислому середовищі шлунка утворює на поверхні виразок і ерозій захисну плівку, що сприяє їх рубцюванню і захищає від впливу шлункового соку; збільшує синтез простагландину Е2, стимулює утворення слизу і бікарбонатів, приводить до накопичення епідермального фактора росту в зоні дефекту, знижує активність пепсину і пепсиногену; має бактерицидну активність щодо H. Pylori.

Показання ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*

виразкова хвороба шлунка і ДПК, гастрит, у тому числі спричинені H. pylori (у складі схем протихелікобактерної терапії), хр. гастрит, гастродуоденіт в фазі загострення, в тому числі спричинений H. pylori.

Застосування ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*

дорослим і дітям від 14 років: по 1 табл. 4 р/добу за 30 хв до їди та на ніч або по 2 табл. 2 р/добу; дітям від 8 до 14 років: по 1 табл. 2 р/добу за 30 хв до їди; дітям від 4 до 8 років: 8 мг/кг/добу; добове дозування розподіляти на 2 прийоми, але не більше 2 табл. на добу; тривалість курсу лікування — 4-8 тижнів, протягом наступних 8 тижнів не приймати препарати, які містять вісмут; при наявності H. pylori використовувати у схемах лікування: при квадротерапії -120 мг 4 р/добу з тетрацикліном 500 мг 4 р/добу, метронідазолом 500 мг 3 р/добу та інгібітором протонної помпи (омепразолом, ланзапразолом, рабепразолом, пантопразолом або езомепразолом) у стандартній терапевтичній дозі 2 р/добу; тривалість комбінованої терапії — 10-14 днів; для поліпшення регенерації виразкового дефекту можливе подальше лікування: по 1 табл. 4 р/добу за 30 хв до сніданку, обіду і вечері, 4-й раз — перед сном; загальна тривалість терапії — до 6 тижнів (максимум — 8 тижнів).

Протипоказання

гіперчутливість до препарату; тяжка ниркова недостатність.

Побічна дія

випорожнення чорного кольору, нудота, блювання, запор, діарея; висипання, свербіж; анафілактична реакція.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko