0
UA | RU

ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ* (BISMUTHI SUBCITRAS*)

Виробник:
Опис активної речовини

Склад і форма випуску

CAS №: 57644-54-9 C12H10BiK3O14

NLM: 1,2,3-пропантрикарбоксилової кислоти, 2-гідрокси-, вісмут (3+) калієва сіль (2:1:3); або вісмуту субцитрат колоїдний.

Лікарські препарати які містять активну речовину ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*

засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
засоби для лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби

Фармакологічні властивості

у кислому середовищі шлунка утворює на поверхні виразок і ерозій захисну плівку, що сприяє їх рубцюванню і захищає від впливу шлункового соку; збільшує синтез простагландину Е2, стимулює утворення слизу і бікарбонатів, приводить до накопичення епідермального фактора росту в зоні дефекту, знижує активність пепсину і пепсиногену; має бактерицидну активність щодо H. Pylori.

Показання ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*

виразкова хвороба шлунка і ДПК, гастрит, у тому числі спричинені H. pylori (у складі схем протихелікобактерної терапії), хр. гастрит, гастродуоденіт в фазі загострення, в тому числі спричинений H. pylori.

Застосування ВІСМУТУ СУБЦИТРАТ*

дорослим і дітям від 14 років: по 1 табл. 4 р/добу за 30 хв до їди та на ніч або по 2 табл. 2 р/добу; дітям від 8 до 14 років: по 1 табл. 2 р/добу за 30 хв до їди; дітям від 4 до 8 років: 8 мг/кг/добу; добове дозування розподіляти на 2 прийоми, але не більше 2 табл. на добу; тривалість курсу лікування — 4-8 тижнів, протягом наступних 8 тижнів не приймати препарати, які містять вісмут; при наявності H. pylori використовувати у схемах лікування: при квадротерапії -120 мг 4 р/добу з тетрацикліном 500 мг 4 р/добу, метронідазолом 500 мг 3 р/добу та інгібітором протонної помпи (омепразолом, ланзапразолом, рабепразолом, пантопразолом або езомепразолом) у стандартній терапевтичній дозі 2 р/добу; тривалість комбінованої терапії — 10-14 днів; для поліпшення регенерації виразкового дефекту можливе подальше лікування: по 1 табл. 4 р/добу за 30 хв до сніданку, обіду і вечері, 4-й раз — перед сном; загальна тривалість терапії — до 6 тижнів (максимум — 8 тижнів).

Протипоказання

гіперчутливість до препарату; тяжка ниркова недостатність.

Побічна дія

випорожнення чорного кольору, нудота, блювання, запор, діарея; висипання, свербіж; анафілактична реакція.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko