0
UA | RU

КИСЛОТА САЛІЦИЛОВА* (ACIDUM SALICYLICUM*)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину КИСЛОТА САЛІЦИЛОВА*

інші дерматологічні препарати
протигрибкові препарати для місцевого застосування
протигрибкові препарати для місцевого застосування
протигрибкові препарати для місцевого застосування
протигрибкові препарати для місцевого застосування

Фармакологічні властивості

при місцевому застосуванні виявляє слабку антисептичну, а також подразнювальну, відволікаючу дію; викликає набряк і розм’якшення рогового шару шкіри, який поступово знебарвлюється і легко знімається з поверхні шкіри великими пластами; пригнічує секрецію сальних і потових залоз; у низьких концентраціях виявляє кератопластичну, а у високих — кератолітичну дію.

Показання КИСЛОТА САЛІЦИЛОВА*

мазь 2% та 5%: топічне лікування гіперкератозів великої площі (псоріазу).

Застосування КИСЛОТА САЛІЦИЛОВА*

перед накладенням пов’язки з саліциловою маззю рани звільнити від некротичних мас, промити антисептичним р-ом; на уражені місця мазь накладати 2-3 р/добу стерильною серветкою або накладати на рани стерильну пов’язку, просякнуту маззю; при вираженому запаленні 2% мазь розбавляти вазеліном у співвідношенні 1:2 — 1:4 рази і застосовувати 1-2 р/добу; після усунення злущування використовувати інші засоби; тривалість курсу лікування — від 6 до 20 діб.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату.

Побічна дія

зміни з боку шкіри: сухість, лущення, подразнення, контактний дерматит, прояви АР (кропив’янка, свербіж, печіння), що потребують відміни препарату; при тривалому застосуванні — всмоктування препарату в загальний кровообіг і розвиток характерних для саліцилатів побічних ефектів: шум у вухах, запаморочення, біль в епігастрії, нудота, блювання, ацидоз, пришвидшене дихання.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko