Гепаргін® Кардіо розчин для орального застосування стік 15 мл, №20 Лікарський препарат

  • Про препарат
  • Аналоги
Гепаргін® Кардіо

Гепаргін кардіо інструкція із застосування

Склад

Кожний стік 15 мл (ml) містить:аргініну 2240 мг (mg), бурштинової кислоти 760 мг (mg), L-карнітину тартрату 500 мг (mg).

Склад: цукроза, аргінін, бурштинова кислота, L-карнітину тартрат, магнію калію цитрат, регулятор кислотності лимонна кислота моногідрат, консервант калію сорбат, ароматизатор «Вишня».

Рекомендації до споживання: «Гепаргін® Кардіо» може бути рекомендований для споживання, як додаткове джерело аргініну, бурштинової кислоти та L-карнітину для підтримки функціонування серцево-судинної системи.

НАУКОВО ДОВЕДЕНІ ВЛАСТИВОСТІ ІНГРЕДІЄНТІВ ДІЄТИЧНОЇ ДОБАВКИ «ГЕПАРГІН® КАРДІО»

Аргінін як умовно незамінна кислота може сприяти роботі та здоров’ю судинної системи, підтримуючи нормальний кровообіг за рахунок розширення та розслаблення кровоносних судин та підтримуючи фізичну працездатність м’язів. Аргінін допомагає організму відновлюватись після тривалих фізичних навантажень, допомагає при м’язовій атрофії, сприяє гармонійному росту і розвитку.

Аргінін — амінокислота, що належить до розряду умовно незамінних, тобто які частково синтезуються в організмі, але в кількості, що не покриває добову потребу людини, тому аргінін вимагає регулярного надходження з їжею. При різних захворюваннях, дефіциті в раціоні білка, а також з віком синтез аргініну різко знижується в організмі.

Аргінін є основою для ферменту NO-синтетази, яка виступає в ролі каталізатора при синтезі оксиду азоту в клітинах ендотеліальної оболонки судин. Посилене утворення N0 веде до розширення периферичних судин і зниження загального периферичного опору, що сприяє зниженню артеріального тиску та зменшенню кисневого голодування різних тканин, в першу чергу серцевого м’язу, а також покращує кровообіг периферичних судин і доставку кисню до головного мозку. Аргінін пригнічує утворення ендотеліїну — речовини, що має потужну судиннозвужуючу дію та є стимулятором ділення гладком’язових клітин стінки судин.

При дефіциті аргініну страждає система, що відповідає за виведення аміаку з організму і його знешкодження. В організмі людини аміак є токсичною речовиною, тому за нормальних умов аміак метаболізується в сечовину. При хронічних захворюваннях, вірусних інфекціях, отруєннях порушується перетворення аміаку в сечовину. Цикл сечовини — найважливіший шлях знешкодження аміаку, при його неспроможності страждає весь організм і, в першу чергу, печінка та нирки, тому що висока концентрація сечовини веде до їх пошкодження. Аргінін є субстратом для синтезу сечовини в печінці. Аргінін сприяє знешкодженню аміаку шляхом активізації його перетворення в нетоксичну сечовину і прискоренню її виведення нирками з організму, а також сприяє підтриманню оптимального азотистого балансу в організмі, сприяє виведенню кінцевого азоту, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів, чим посилює детоксикаційну функцію печінки.

Аргінін бере участь в комунікації між нервовими клітинами. Сприяє синаптичній пластичності і поліпшенню пам’яті, а також є медіатором (імпульсним передавачем), що обумовлює розслабленню гладком’язових клітин шлунка, кишківника, сечового міхура, матки.

Бурштинова кислота міститься абсолютно в кожній клітині живого організму і бере участь в обміні речовин для утворення енергії. Завдяки цій властивості її можна застосовувати для поліпшення або прискорення метаболізму і енергозабезпечення тканин, клітин і органів в цілому. В результаті цього, бурштинова кислота здатна зменшувати гіпоксію тканин.
Бурштинова кислота сприяє покращенню клітинного дихання та метаболізму глюкози, що дозволяє організму оптимально функціонувати. Також вона сприяє розрідженню крові. Бурштинова кислота допомагає швидше та легше пристосуватися до зростаючих фізичних навантажень, зняти болючі відчуття у перенапружених м’язах.

L-карнітин — це вітаміноподібна речовина, яка синтезується в печінці та нирках з двох важливих для функціонування організму амінокислот. І її основне завдання — транспортувати жирні кислоти в мітохондрії — енергетичні депо клітини. Іншими словами, жир спалюється, а енергія вивільняється.

L-карнітин може сприяти здоров’ю серця, допомагати підтримувати здоровий рівень холестерину та ліпідів у плазмі крові у людей похилого віку, а також захищає енергетичний метаболізм клітин при змінах, спричинених старінням. Карнітин допомагає відновленню після фізичних навантажень.

Не менш важлива функція L-карнітину — антиоксидантна. Додаткове надходження L- карнітину в організм сприяє більш швидкому відновленню функції міокарду в постішемічний період. Він здатен значно поліпшити гормональний фон та взагалі позитивно впливає на метаболічні процеси.

Окрім цього він нормалізує обмінні процеси, підвищує адаптаційні можливості організму, зміцнює імунітет.

L-карнітин має здатність стимулювати утворення сечовини і зниження концентрації аміаку в тканинах, здатність регулювати роботу шлунково-кишкового тракту і сталість мікрофлори, а також її відновлення після негативного впливу різних факторів.

Застереження до споживання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, дитячий вік, вагітні та жінки, які годують груддю.

Не споживати при цукровому діабеті.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову кількість.

Не споживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Спосіб споживання та рекомендована добова кількість: дорослим по 1–2 стіки на добу після прийому їжі, або за рекомендацією лікаря. Не потребує додаткового розведення водою. При необхідності можна запивати водою.

Рекомендований термін споживання: 3–4 тижні. В подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску

розчин для орального застосування.

По 15 мл (ml) у стіках з ламінату; по 20 стіків, вкладених у пачку з картону.

Номер партії виробництва: вказано на упаковці.

Мінімальний термін придатності: краще спожити до кінця дати, зазначеної на упаковці, термін придатності — 2 роки.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Виробник

AT «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 63.

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів)

AT «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 63.

Тел.:+38 (044) 239 19 40.

www.farmak.ua

Без ГМО.

Не є лікарським засобом

Дата останнього перегляду 02.10.2024.

Виробник
Форма випуску
Розчин для орального застосування
Кількість штук в упаковці
20 шт.