Преміальний комплекс вітамінів та мінералів таблетки №30

Ціни в Київ
від 174,68 грн
В 2 аптеках
Знайти в аптеках
Характеристики
Виробник
Амс Фарм
Форма випуску
Таблетки
Умови продажу
Без рецепта
Кількість штук в упаковці
30 шт.
Преміальний комплекс вітамінів та мінералів інструкція із застосування
Склад


Вміст в 1 таблетці
Аскорбінова кислота, Вітамін С100.00мг(mg)
Нікотинамід, Вітамін В320.00мг(mg)
D-Альфа токоферола сукцінат, Вітамін Е15.00мг(mg)
D-кальція пантотенат, Вітамін В57.50мг(mg)
Піридоксину гідрохлорид, Вітамін В62.00мг(mg)
Рібофлавін, Вітамін В21.75мг(mg)
Тіаміну гідрохлорид, Вітамін В11.40мг(mg)
Ретінолу ацетат, Вітамін А800.00мкг(µg)
Фолієва кислота200.00мкг(µg)
Фітоменадіон, Вітаммін К130.00мкг(µg)
Холекальціферол, Вітамін Д35.00мкг(µg)
Ціанокобаламін, Вітамін В122.50мкг(µg)
Дикальцію фосфат, в перерахунку на активний кальцій162.00мг(mg)
Дикальцію фосфат, в перерахунку на активний фосфор125.00мг(mg)
Магнію оксид, в перерахунку на активний магній100.00мг(mg)
Заліза фумарат, в перерахунку на активне залізо5.00мг(mg)
Марганцю сульфат, в перерахунку на активний марганець2.00мг(mg)
Цинку оксид, в перерахунку на активний цинк5.00мг(mg)
Міді сульфата пентагідрат, в перерахунку на чисту мідь500.00мкг(µg)
Калію йодид, в перерахунку на активний йод100.00мкг(µg)
Натрію молібдат дигідрат, в перерахунку на активний молібден50.00мкг(µg)
Хрому піколінат, в перерахунку на активний хром40.00мкг(µg)
L-селенометіонін, в перерахунку на активний селен30.00мкг(µg)
Лютеїн500.00мкг(µg)
Біотин62.50мкг(µg)
Допоміжні речовини. Дікальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, стеарат магнію, діоксид кремнію, гліцерин, карнаубський віск.

Характеристика


Вітамін С має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот, метаболізму тироксину, біосинтезу катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканин. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.
Вітамін В3 (Нікотинамід) субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний перебіг багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.
Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окислення ліпідів (ПОЛ), яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гема та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та інших метаболічних процесах.
Вітамін В5 є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації в серцевому м’язі.
Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування ЦНС та периферичної нервової системи.
Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію ЦНС та вегетативної нервової системи, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкій кишці, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.
Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз. Бере участь у регулюванні вуглеводного обміну та реакціях енергетичного обміну.
Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів. Забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій.
Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання стовбурових клітин та клітин кісткового мозку. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.
Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень згортання крові. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також у роботі нирок.
Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелета і зубів, сприяє збереженню структури кісток та має імуномоделюючі властивості.
Вітамін B12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводному, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.
Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетних та гладких м’язів, міокарда, у згортанні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.
Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.
Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, зменшує кількість ацетилхоліну у ЦНС та периферичній нервовій системі.
Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.
Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).
Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, займає важливу позицію в функціонуванні імунної системи. Має антиоксидантні властивості.
Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.
Йод є компонентом гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем.
Молібден входить до складу ферментів та коферментів, які беруть участь у багатьох окисно-відновних реакціях в організмі. Сприяє затриманню в організмі фтору, а також метаболізму заліза в печінці. Має здатність прискорювати розпад пуринів та виведення сечової кислоти.
Хром бере участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну, впливає на концентрацію жирних кислот і холестерину в крові. Хром не синтезується в організмі, нормальний перебіг біохімічних процесів і функціонування всього організму в цілому прямо залежить від його надходження ззовні. Встановлено, що хром впливає на тривалість життя і процеси старіння, підвищує активність імунної системи.
Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: піутатіонпероксидази (метаболізує гідроперекиси ненасичених жирних кислот) та ферментів, які беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів. Є антиоксидантом.
Лютеїн це відмінний антиоксидант, що знищує вільні радикали і тим самим знижує ступінь окислювального стресу в тканинах і клітинах людського організму.
Біотин входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни, є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавелево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів. Підтримує енергетичний баланс та сприяє нормалізації апетиту.

Рекомендації з вживання

Приймати до раціону харчування в якості загальнозміцнюючого засобу та додаткового джерела вітамінів та мікроелементів.
Поєднання вітамінів, мінералів та біофлавоноїдів збалансує харчування.
Здорове харчування сприяє зниженню ризику розвитку гіповітамінозу та недостатності мінеральних речовин, підтримці нормального метаболізму та нормальної функції всього організму, у тому числі в період надмірного нервового навантаження.
Не є лікарським засобом.
Спосіб споживання та рекомендована добова кількість: якщо інше не рекомендовано лікарем, дорослим по 1 таблетці на добу під час прийому їжі, запиваючи склянкою води.
Термін споживання — 3 тижні, у подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.
Застереження щодо споживання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, період вагітності та годування груддю.
Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Не перевищувати рекомендовану добову кількість.
Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.
Підходить для вживання вегетаріанцям. Не містить ГМО.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому захищеному від світла місці за температури до 25 °С і відносній вологості не більше 75%.