Ретріл (Retril) (555597) - інструкція із застосування Дієтичні добавки

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
Ретріл (Retril)
Виробник
Форма випуску
Розчин
Кількість штук в упаковці
10 шт.

Ретріл інструкція із застосування

Склад

1 флакон (10 мл) містить:
Активні речовини: аргініну цитрату нейтрального 1000 мг, бетаїну 1000 мг, ізолейцину 225 мг.
Допоміжні речовини: кислота лимонна моногідрат, сахароза, калію сорбат, ароматизатор «Виноград», вода очищена.

Характеристика

Дієтична добавка може бути рекомендована в комплексі заходів або самостійно, сприяючи:
– покращенню роботи серця в комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу;
– покращенню роботи м’язів, особливо у спортсменів;
– покращенню роботи печінки при гепатитах, гепатозах, цирозах, стеатогепатитах, печінковій енцефалопатії;
– підвищенню імунітету, покращенню апетиту або зменшенню проявів втоми та в’ялості, що викликані стресом, травмами, вірусними інфекціями, збільшеними фізичними навантаженнями, при неправильному харчуванні (порушення обміну білка);
– розширенню судин, нормалізації артеріального тиску, збільшує оксигенацію серцевого м’яза, покращує периферичний кровообіг;
– завдяки судинорозширювальному ефекту сприяє захисту серцево-судинної системи;
– підтримці ендотеліальної функції, покращуючи вироблення оксиду азоту, зменшенню ризику утворення тромбів;
– нормальному метаболізму гомоцистеїну;
– поліпшенню сексуальної функцї чоловіків.
Аргінін — амінокислота, яка бере участь у біосинтезі білка, в метаболізмі сечовини, сприяє виділенню кінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки.
Аргінін є основою для ферменту NO–синтетази, яка виступає в ролі каталізатора при синтезі оксиду азоту в клітинах ендотеліальної оболонки судин. Посилене утворення NO веде до дилатації (розширення) периферичних судин і зниження загального периферичного опору, що сприяє зниженню артеріального тиску та зменшенню кисневого голодування різних тканин, в першу чергу тканин серця (міокардіальної), а також покращує кровообіг периферичних судин і доставку кисню до головного мозку. Аргінін пригнічує утворення ендотеліїну — речовини, що має потужну вазоконстрикторну дію та є стимулятором ділення гладком’язових клітин стінки судин.
Аргінін сприяє підтриманню азотистого балансу, виведенню остаточного токсичного азоту, чинить антиоксидантну дію, нормалізує мікроциркуляцію в печінці, насичує її киснем, поліпшує показники гепатопортальної гемодинаміки. Аргінін також покращує внутрішньоклітинний обмін у гепатоцитах, стимулює їх активність, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів, зменшує гіпоксію та запалення, сприяє регенерації гепатоцитів.
Бетаїн — ліпотропна речовина, яка бере участь у біосинтезі фосфоліпідів, транспорті тригліцеридів, окисненні та утилізації жирів. Запобігає виникненню та зменшує жирову дистрофію печінки. Бетаїн чинить антифібротичну, протизапальну дію, запобігає ризику тромбоутворення та прогресування атеросклерозу. Бетаїн сприяє збільшенню працездатності, витривалості під час фізичних навантажень та зменшенню загальної слабкості і втоми. Оскільки бетаїн може функціонувати як донор метильних груп, бетаїнова дієта може поліпшувати репродуктивне здоров’я жінок, за рахунок зниження рівня гомоцистеїну.
Ізолейцин — одна з амінокислот, L–ізомер який входить до складу білків. Неполярна амінокислота.
Кодується трьома кодонами. Зустрічається в усіх організмах у вільному стані та у складі білків і є необхідним компонентом їжі. Метаболізм її відбувається в м’язовій тканині. Ця амінокислота регулює рівень цукру в крові, а також впливає на процеси енергозбереження; необхідна спортсменам, оскільки сприяє відновленню м’язової тканини і підвищує її пружність. Також необхідна при багатьох психічних захворюваннях. Дефіцит даної амінокислоти в організмі призводить до виникнення симптомів, схожих з гіпоглікемією.
Іони цитрату, сприяють процесу травлення при підвищеній кислотності шлункового соку, сприяють зменшенню ацидозу та диспептичних проявів (нудота, відчуття тяжкості в шлунку, метеоризм), які часто спостерігаються при захворюваннях печінки.
Ретріл є джерелом амінокислот L-аргініну бетаїну та ізолейцину, що проявляють кардіопротекторну, антигіпоксичну, нейропротекторну, цитопротекторну, загальнозміцнюючу, гепатопротекторну, протиастенічну та детоксикуючу дію на організм.

Рекомендації з вживання

Ретріл комплекс з 3–х амінокислот (аргінін, бетаїн та ізолейцин) для підтримки роботи серця та судин. Ретріл містить бетаїн, який допомагає підтримувати нормальний рівень гомоцистеїну.
Спосіб застосування та рекомендована добова кількість:
Дорослим: по 1–3 флакони на добу після їжі або згідно рекомендації лікаря. Розвести вміст 1 флакона в ½ склянки води і випити.
Дітям у віці від 3 років: згідно рекомендації лікаря, щодо потреби амінокислот при ацетонемічному синдромі — приймати по 2 флакони на добу (вранці і ввечері). Вміст флакона розвести в ½ склянці питної води (100 мл) і приймати по 1 чайній ложці кожні 10-15 хв.
Рекомендований термін застосування — 3-4 тижні. В подальшому термін застосування узгоджується з лікарем.
Застереження щодо застосування: Не застосовувати при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів дієтичної добавки.
Не застосовувати в період вагітності або годування груддю, при жовчнокам’яній та сечокам’яній хворобі в стадії загострення, цукровому діабеті.
Не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання.
Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Перед початком прийому необхідно проконсультуватися з лікарем.
Щоденне споживання бетаїну більше 4 грамів може значно підвищити рівень холестерину в крові.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

при температурі не вище 25 °С.