0
UA | RU

БРІЗЕР ТРІТ (BREATHER TREAT) РОЗЧИН СТЕРИЛЬНИЙ ДЛЯ ІНГАЛЯЦІЙНОГО ТА ІНТРАНАЗАЛЬНОГО ВВЕДЕННЯ (BREATHER TREAT)

Склад і форма випуску

1 ml (мл) розчину містить: натрію хлорид — 30,0 mg (мг)..
Класифікація
Медичні вироби

Характеристика

Breather Treat (Брізер Тріт) — р-н стерильний для інгаляційного та інтраназального введення, який полегшує дихання шляхом розрідження та покращення виведення секрету слизової оболонки верхніх та нижніх дихальних шляхів у пацієнтів із запальними захворюваннями органів дихання за рахунок осмотичного ефекту. Р-н стимулює захисні властивості слизових оболонок верхніх дихальних шляхів завдяки здатності активно розріджувати і виводити виділення, які утворюються під час інфекційних та алергічних захворювань. Використовується в комплексній терапії захворювань дихальних шляхів, у тому числі з використанням інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс).

Показання до використання. Показаний хворим з ГРВІ, грипом, ларингітами, трахеїтами, бронхітами, бронхіолітами, муковісцидозом, бронхоектатичною хворобою та хронічними обструктивними захворюваннями легень. Також призначається при гострих та хронічних захворюваннях носоглотки, носової порожнини та пазух, гіпертрофії аденоїдів у дітей, цілорічного та сезонного алергічного риніту для зменшення набряку слизової оболонки, розрідження секрету та полегшення дихання.

Рекомендації по використанню

Спосіб використання та дози

Використання за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс). Інгаляцію р-ну можна проводити за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) з використанням спеціальної маски на обличчя, загубника або назальної канюлі.

При використанні у дітей (від народження): використовувати 1–4 ml (мл) р-ну. Доза, тривалість та частота використання визначаються лікарем.

При використанні у дорослих: використовувати по одному контейнеру 2 рази на добу. За необхідності частота використання може бути підвищена до 4 разів на добу.

1. Підготувати до використання інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс).

2. Відкрити пакет з фольги та відокремити однодозовий контейнер. Переконатися, що контейнер не пошкоджено.

3. Струсити контейнер, який відокремили. Інші контейнери залишити в пакеті з фольги та помістити їх у картонну коробку. Не виймати контейнери з пакета, якщо в цьому немає потреби.

4. Тримаючи контейнер за верхній край, повернути інший край, щоб відкрити контейнер.

5. Вставити контейнер в інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс) відкритим краєм вниз і легенько натиснути. Переконатися, що весь р-н перетік у резервуар приладу.

6. Закрити резервуар системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) і використовувати за призначенням.

Після використання промити інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс), залишки р-ну утилізувати відповідно до місцевих вимог з утилізації медичних відходів.

Інтраназальне введення. Дорослим — по 3 краплі; дітям — по 1–2 краплі у кожен носовий хід 3–4 рази на добу.

Спосіб використання для дорослих: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи від секрету швидким різким видихом через ніс. Для попередження витікання р-ну необхідно лягти або сісти та закинути голову назад, потім закапати р-н. При закапуванні р-ну в правий носовий хід голова має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова має бути нахилена праворуч при закапуванні р-ну в лівий носовий хід. Після закапування бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хв, після чого звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки р-ну на обличчі слід витерти серветкою.

Спосіб використання для дітей: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи дитини від секрету. Після очищення носа від секрету закапати р-н у кожен носовий хід. При закапуванні р-ну в правий носовий хід голова дитини має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова дитини має бути нахилена праворуч при закапуванні р-ну в лівий носовий хід. Після закапування дитині бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хв, після чого слід посадити дитину та допомогти їй звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки р-ну на обличчі слід витерти серветкою.

Заходи безпеки. Р-н призначений для використання тільки шляхом інгаляційного або інтраназального введення. Використовувати виріб відповідно до інструкції із використання. Проконсультуватися з лікарем перед використанням, якщо у Вас є питання.

Використання у дітей повинно проходити під наглядом дорослих!

При виникненні будь-яких побічних ефектів використання медичного виробу слід негайно припинити та звернутися до лікаря.

Не використовувати виріб, якщо контейнер був пошкоджений.

Не використовувати виріб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не змішувати з іншими р-нами або лікарськими засобами!

Не використовувати повторно. Виріб призначений для одноразового застосування.

Протипоказання

Breather Treat (Брізер Тріт) протипоказаний при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів виробу.

Побічна дія

в осіб з індивідуальною непереносимістю компонентів р-ну можливі реакції підвищеної чутливості. В поодиноких випадках можуть виникати гіперемія слизової оболонки носа, запаморочення, кашель або бронхоспазм.

Умови зберігання

зберігати в захищеному від сонячних променів місці при температурі 5–30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 06.07.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko