• Кабинет
 • Архив


  ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА* (HYALURONIC ACID*, ГИАЛУРОНОВАЯ КИСЛОТА*)

  Фармакологічні властивості

  компонент, наявний у високих к-ціях у складі суглобового хряща та синовіальної рідини, ендогенна гіалуронова к-та забезпечує в’язкість та еластичність синовіальної рідини, також вона необхідна для формування протеогліканів у суглобовому хрящі; завдяки нормалізації якості синовіальної рідини та активації процесів оновлення тканин у суглобовому хрящі поліпшує ф-цію суглобів; чинить протизапальну дію на епітелій суглоба, стимулює природне утворення гіалуронової к-ти всередині суглоба.

  Показання ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА*

  травматична та дегенеративна патологія суглобів; допоміжний засіб при ортопедичній хірургії.Артрити колінних суглобів легкого та помірного ступеня тяжкості.

  Застосування ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА*

  дорослим призначати по 2 мл(20мг) шляхом внутрішньосуглобового введення 1 р/тижд. упродовж 3 тижнів.

  Протипоказання

  гіперчутливість до складових компонентів препарату, наявність в анамнезі алергії на білки домашньої птиці; тяжкі порушення ф-ції печінки; внутрішньосуглобові ін’єкції протипоказані у випадку існуючої інфекції або захворювань шкіри ділянки місця ін’єкції з метою зменшення потенційного розвитку септичного артриту.

  Побічна дія

  р-ції у місці ін’єкції, включаючи дискомфорт, біль, набряк, почервоніння, подразнення, висипання, вузлики, пустули, везикули, геморагії, екхімоз, свербіж, запалення суглобів, синовіїт, суглобовий випіт, скутість суглобів, порушення рухливості суглобів; р-ції гіперчутливості,включаючи анафілактоїдні р-ції, ангіоневротичний набряк, шкірні р-ції, включаючи висип, свербіж, еритема, екзема, дерматит, кропив’янка; анафілактичний шок без летальних наслідків; сироваткова хвороба; гарячка, відчуття жару, головний біль, парестезії; випадки бактеріального артриту та реактивного артриту у місці внутрішньосуглобової ін’єкції.

  Дата додавання: 08.05.2020 р.
  © Компендиум 2018
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko