Селен з цинком актив

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

№  80

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 таблетка містить: селен — 50,0 мкг; цинку аспарагінат — 35,5 (цинку — 10,0 мг).

Наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Опис та дія:

Препарат «Селен з Цинком Актив» діє як антиоксидант і рекомендується для використання в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело селену та цинку.

Селен (Se) є одним з найважливіших для людини мікроелементів. Мінімальна добова норма потреби людини в селені — 50,0 мкг. Він діє як антиоксидант, захищає клітинні мембрани і попереджає генерацію вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення захворювань серця, кровоносних судин і раку. Антиоксидантні властивості дозволяють використовувати цей мікроелемент для попередження виникнення онкологічних захворювань, провокованих хімічною дією та радіацією. Селен стимулює утворення антитіл і тим самим підвищує захист організму від інфекційних і простудних захворювань. Бере участь у виробленні еритроцитів; сприяє підтримці і подовженню сексуальної активності.

Майже половина селену, що міститься в чоловічому організмі, знаходиться в насінних канальцях яєчок. Він втрачається з еякулятом. Тому для чоловіків, що ведуть активне сексуальне життя, потреба в цьому мікроелементі вища, ніж для жінок. Він забезпечує захист і рухливість сперматозоїдів, і цю його якість широко використовують при лікуванні чоловічої безплідності.

Селен перешкоджає старінню клітин та організму в цілому. Селен знижує ризик виникнення артриту, ураження судин, інсультів і інфарктів, запобігає виникненню катаракти і погіршенню зору, зокрема і старечого. Він виводить важкі метали — ртуть і свинець. Людям, які живуть в несприятливих екологічних умовах, необхідна достатня кількість селену.

Селен  — це складова частина безлічі білків, ліпосахаридів і ферментів. Його антиканцерогенна дія не тільки запобігає, але і припиняє розвиток злоякісних пухлин. Він необхідний для синтезу гормонів щитовидної залози, що містять йод. Тому боротьба з дефіцитом йоду неможлива на фоні селенового голоду. Але понад усе він відомий як мікроелемент довголіття за рахунок своєї антиоксидантної дії.

Про роль селену, як важливого біоелемента свідчать наступні нагляди:

 1. У мікрокількостях він міститься практично в усіх тканинах організму, за винятком жирової.
 2. Він оберігає печінку, шкіру і м’язові тканини від токсичних пошкоджень отрутохімікатами, вільними радикалами, радіоактивним випромінюванням.
 3. Проявляє спорідненість до добре відомого антиоксиданту — вітаміну Е.
 4. Є імуномодулятором і канцеростатичним агентом (трансформує активність імунної системи таким чином, що гальмує швидкість розвитку пухлинної тканини).
 5. Входить, як структурний компонент, до складу антиокислювальних ферментів (глутатіонредуктаза, пероксидаза та ін.) мембран клітин, що захищають організм від пошкоджень вільними радикалами.

Цинк — найважливіший з життєво необхідних людині мікроелементів. Він відіграє ключову роль у підтримці та поліпшенні зору. Добова норма надходження цинку в організм людини — 10 мг, але більшість людей не одержує з їжею необхідної кількості цинку. Цинк швидко виводиться з організму під час стресу та шкідливого впливу навколишнього середовища.

Фізіологічна активність цинку пов’язана з його участю в білковому, жировому, вуглеводному обмінах, синтезі нуклеїнових кислот, імуногенезі та біоенергетичних процесах. В організмі людини основні запаси цинку знаходяться в крові, головному мозку, підшлунковій залозі, селезінці і печінці. Цинк впливає на всі види обмінних процесів в організмі, оскільки входить до складу багатьох ферментів і гормону інсуліну. Він бере участь в утворенні нуклеїнових кислот, білків і сприяє засвоєнню тканинами глюкози. Крім того, цинк бере участь у вільнорадикальному окисленні ліпідів, стабілізуючи оболонки мембран, захищаючи їх від пошкоджень, що виникають внаслідок переокислення. При недостатньому надходженні цинку з їжею різко сповільнюються процеси росту та статевого розвитку, розвивається анемія.

Рекомендації щодо застосування:

 • синдром хронічної втоми;
 • підвищення захисту імунної системи;
 • нормалізація роботи серцево-судинної системи;
 • розлади уваги або гіперактивність;
 • поліпшення функцій зорового апарату, здоров’я шкіри;
 • підвищення антиоксидантного захисту організму.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та підліткам з 16 років по 1 таблетці вранці під час прийому їжі, запиваючи склянкою води. Термін вживання: 3–4 тижні. 2–3 курси на рік.

Застереження при застосуванні:

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.

Не є лікарським засобом.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України ТУ У 15.8–32547646–001–2003

Виробник

ТОВ «Еліт-фарм», Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Аеродром, 250.

Дата додавання: 03.06.2019 р.

Ціни на Селен з цинком актив в містах України

Дніпро 51.09 грн./уп.

СЕЛЕН З ЦИНКОМ АКТИВ № 80, Элит-фарм ..... 48.1 грн./уп.
«НЕ ХВОРІЙ» Дніпро, вул. Набережна Заводська, 73Д, тел.: +380633606756

Запоріжжя 68.2 грн./уп.

СЕЛЕН З ЦИНКОМ АКТИВ № 80, Элит-фарм ..... 65.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Чарівна, 68

Київ 60.2 грн./уп.

СЕЛЕН З ЦИНКОМ АКТИВ № 80, Элит-фарм ..... 44.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, просп. Свободи, 5, тел.: +380444847047

Кропивницький 44.5 грн./уп.

СЕЛЕН З ЦИНКОМ АКТИВ № 80, Элит-фарм ..... 44.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, перехр. Героїв України / Жадова Генерала, 24/27

Полтава 69.95 грн./уп.

СЕЛЕН З ЦИНКОМ АКТИВ № 80, Элит-фарм ..... 69.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Великотирнівська, 39А, тел.: +380631867581

Харків 51.67 грн./уп.

СЕЛЕН З ЦИНКОМ АКТИВ № 80, Элит-фарм ..... 49.95 грн./уп.
«СІМЕЙНА АПТЕКА» Харків, вул. Туркестанська, 44, тел.: +380577840572

Developed by Maxim Levchenko