0
UA | RU

БАКТОБЛІС (BACTOBLIS®)

Склад і форма випуску

1 таблетка для розсмоктування містить пробіотик Streptococcus salivarius К 12 (не менше 1 млрд КУО), інші інгредієнти: мальтодекстрин, діоксид кремнію, підсолоджувач (фруктоза), ароматизатор (полуниця)..
пакетик-саше № 10
пакетик-саше № 30
1 пакетик-саше містить пробіотик Streptococcus salivarius К 12 (не менше 1 млрд КУО)..

Порушення мікробіологічного рівноваги в ЛОР-органах можуть спровокувати безліч факторів: різні хронічні захворювання; алергія; несприятливі фізичні (переохолодження, інсоляція тощо), хімічні фактори; фізичне, інтелектуальне і психоемоційне перенапруження; прийом антибактеріальних, гормональних та інших препаратів; нестача харчування; гіповітаміноз і ін. Тому питання відновлення мікрофлори респіраторного тракту сьогодні дуже актуальне, адже хронічні захворювання ЛОР-органів займають значне місце в структурі патологій, як у дорослих, так і у дітей.

У зв’язку з цим особливу увагу звертає на себе респіраторний пробіотик у формі таблеток для розсмоктування БАКТОБЛІС, до складу якого входить корисний штам Str. Salivarius BLIS K12. Він сприяє відновленню бактеріального балансу ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів за рахунок його колонізації вже на 3 добу і має здатність одночасно виділяти 2 бактеріоцини (Salivaricina А2 і В), що належать до класу лантибіотиків — агентів, що обмежують зростання безлічі видів патогенних бактерій, таких як Streptococcus pyogenes, Haemophilus influenza, Streptococcus pneumonia, Moraxella catarrhalis, Micrococcus luteus, Streptococcus anginosus, Eubacterium saburreum, Micromonas micros та ін.

Лантибіотики є однією з найбільш перспективних альтернатив антибіотиків. Як не дивно, але історія лантибіотиків починається раніше такої звичайних антибіотиків, ще до винаходу пеніциліну. Зацікавленість в дослідженні лантибіотиків відновилася через появу клінічних штамів бактерій, стійких до сучасних антибіотиків.

Пробіотичні мікроорганізми, що виділяють бактеріоцини, здатні конкурувати з патогенною мікрофлорою за живильне середовище і «витісняти» її представників (Gillor О. et al., 2008), тому колонізація штаму Str. Salivarius BLIS K12 в ротоглотці і його конкуренція з патогенами за живильне середовище представляє особливий інтерес для відновлення мікрофлори респіраторного тракту з метою попередження захворювань ЛОР-органів. Ряд клінічних досліджень продемонстрував потенціал пробіотика Str. Salivarius BLIS K12 у зменшенні кількості епізодів розвитку і рецидивів таких захворювань, як фаринготонзиліт, інфекції глотки, отит — у дітей (Di Pierro F. et al., 2012; Di Pierro F. et al., 2014; Di Pierro F. et al., 2016) і стрептококовий фарингіт та/або тонзиліт — у дорослих (Di Pierro F. et al., 2013). Таким чином, БАКТОБЛІС спеціально розроблений для дорослих і дітей віком до 3 років в якості додаткового джерела пробіотиків з метою:

  • відновлення природної мікрофлори після антибіотикотерапії;
  • попередження розвитку бактеріальних і вірусних захворювань;
  • підвищення резистентності організму до інфекцій в період сезонних захворювань;
  • підвищення резистентності дитячого організму до інфекцій перед садком, школою, університетом.

БАКТОБЛІС також буде актуальним для осіб, знайомих з проблемою неприємного запаху з рота, оскільки причиною цього може бути порушення мікрофлори ротової порожнини.

Одним з аргументів на користь БАКТОБЛІСА є зручність його вживання — всього 1 таблетка для розсмоктування в добу, що неодмінно буде оцінена споживачами, які бажають відновити баланс мікрофлори ротової порожнини або позбутися від неприємного запаху з рота. Рекомендований курс вживання БАКТОБЛІСА становить від 10 днів, тому всього 1 упаковки пробіотика вистачить на курс для дорослого або дитини з 3 років.

Таблетки рідко бувають смачними, особливо для малюків. БАКТОБЛІС — виключення з правил, адже приємний полуничний аромат і солодкий смак дозволять уникнути клопоту батькам при вживанні «смачних таблеток» дитиною.

Дата додавання: 02.08.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують БАКТОБЛІС

Гіпертрофія мигдалин МКХ J35.1
Гострий алергічний бронхіт МКХ J20.9
Гострий гінгівіт МКХ K05.0
Гострий фаринготонзиліт МКХ J03.9
Інші форми стоматиту МКХ K12.1
Катаральний риніт МКХ J00
Рецидивуючі афти порожнини рота МКХ K12.0
Стрептококовий фарингіт МКХ J03.0
Фаринголарінгіт МКХ J02.9
Хронічний назофарингіт МКХ J31.1
Хронічний тонзиліт МКХ J35.0

Коментарі

Алексей Музыченко 22.07.2021 12:00

В справочнику «Компендіум» 2018 року по препарату БАКТОБЛІС (BACTOBLIS®) була представлена наступна інформація

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Бактобліс (Bactoblis) мiстить в складi пробiотик Streptococcus salivarius BLIS K12, що пригнічує ріст збудників інфекцій в ротоглотці.
Корисний штамм Streptococcus salivarius BLIS K12 вiдновлює бактеріальний баланс ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів за рахунок його швидкої колонізації, на 3-ю добу. Унікальна та рідкісна властивість штамму Streptococcus salivarius BLIS K12 одночасного вивільнення 2 бактеріоцинів (саліваріцін А2, саліваріцін В), якi належать до класу лантибіотиків–агентiв, що обмежують ріст численних видів патогенних бактерій, таких як: Streptococcus pyogenes, Haemophilus influenza, Streptococcus pneumoniae, Moraxella catarrhalis, Micrococcus luteus, Streptococcus anginosus, Eubacterium saburreum, Micromonas micros та iн. — є встановленою.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ:

Бактобліс (Bactoblis) рекомендовано вживати як додаткове джерело пробіотику Streptococcus salivarius BLIS K12 з метою створення оптимальних умов для підтримки нормального мікробіоценозу мікрофлори, стІйкостІ організму (резистентності) до інфекцІй верхнІх дихальних шляхів в перІод сезонних захворювань, попередження бактерІальних та вірусних захворювань, пІсля курсу антибІотикотерапії з метою відновлення природньої мікрофлори слизової оболонки ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів.
Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим та дітям від 3-х років рекомендовано розсмоктувати по 1 таблетці на добу у ротовій порожнині до повного розчинення, бажано у вечірній час перед сном, після чистки зубів. Для дітей, які не можуть розсмоктувати, слід подрібнити таблетку до порошкоподібної форми та нанести на ясна в тій же дозі, не запиваючи рідиною.
Після вживання не рекомендовано споживати їжу або воду протягом 30 хв.
Термін вживання: від 10 днів. Курс вживання більше 90 днів має бути узгоджений з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

індивідуальна чутливість до компонентів. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

в сухому прохолодному місці при температурі 2–8 °C. Транспортування можливе при температурі не вище 25 °C протягом не більше 48 год.

Додати свій

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko