ЗАФАКОЛ (ZAFACOL)

Состав и форма выпуска

таблетки, вкриті оболонкою, № 30Ціни в аптеках
1 таблетка містить основні речовини: кальцію бутират — 307,0 мг (що еквівалентно 250,0 мг масляної кислоти), інулін — 100,0 мг (фруктоолігосахарид), Bifidobacterium bifidum — 800 млн, Bifidobacterium lactis — 220 млн (сумарно 1,02•109 КУО) та допоміжні речовини: мікрокристалічну целюлозу, гідроксипропілметилцелюлозу, ампрак 01 (модифікований кукурудзяний крохмаль), ампрак 02 білий (тальк, гліцерин, діоксид титану, калію сорбат), магнію стеарат, шелак, лимонну кислоту, полівінілпіролідон К 30, барвник — патентований синій..

ХАРАКТЕРИСТИКА:

дієтична добавка до раціону харчування — додаткове джерело масляної кислоти, інуліну та біфідобактерій, сприяє нормалізації функціонування товстої кишки при розладах ШКТ.

Дія таблетки Зафакол починається безпосередньо в товстій кишці, сприяючи нормальному функціонуванню клітин слизової оболонки, зменшенню проявів запалення, нормалізації перистальтики, відновленню мікробіоценозу. Завдяки комлексній дії Зафакол сприяє усуненню дискомфорту в ділянці кишечнику (біль, спазми, здуття, відчуття тяжкості), регуляції випорожнень та покращенню якості життя (в тому числі психоемоційного стану) людини.

Масляна кислота належить до жирних кислот з коротким ланцюгом, яка утворюється в товстій кишці у процесі ферментації клітковини мікрофлорою та виконує такі функції:

– забезпечує енергією клітини слизової оболонки товстої кишки, сприяє відновленню енергетичного статусу та покращенню метаболічних процесів у колоноцитах;

– покращує кишковий бар’єр та запобігає проникненню патогенних бактерій з просвіту кишечнику в кровоносне русло за рахунок:

а) стимуляції синтезу муцину та секреції слизу;

б) індукції у колоноцитів та фагоцитів продукції антимікробних субстанцій;

в) зміцненню зв’язків між колоноцитами.

– стимулює процеси фізіологічної проліферації нормальних колоноцитів та сприяє підтриманню цілісності слизової оболонки та її відновленню в разі ураження кишечнику;

– зменшує синтез прозапальних цитокінів та проявляє протизапальну дію;

– регулює водно-електролітний баланс у просвіті товстої кишки;

– знижує вісцеральну гіперчутливість та зменшує вираженість больових відчуттів;

– забезпечує колонізаційну резистентність кишечнику за рахунок пригнічення росту і розмноження патогенних бактерій.

Інулін — фруктоолігосахарид (складний вуглевод рослинного походження), який відноситься до групи пребіотиків та проявляє функціональні властивості в товстій кишці, де повністю засвоюється та гідролізується кишковою мікрофлорою, головним чином біфідобактеріями. У процесі мікробного метаболізму інуліну утворюється ендогенна масляна кислота. Сприяючи розмноженню та активному росту нормальної мікрофлори кишечнику, інулін підсилює колонізаційну резистентність (тобто перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів) та детоксикаційну функцію мікрофлори, а також її властивість підтримувати всі види обміну речовин в організмі та всі функції ШКТ (моторну, секреторну, всмоктувальну, екскреторну, імунну).

Біфідобактерії є необхідною складовою нормальної мікрофлори кишечнику та сприяють:

– підтриманню та нормалізації мікробіоценозу кишечнику та захисту від кишечних інфекцій за рахунок високих адгезивних властивостей, антагоністичної активності щодо патогенної та умовно-патогенної флори, продукції органічних кислот (молочної та оцтової) та зниженню рівня pH в кишечнику;

– зменшенню проникливості слизової оболонки кишечнику для патогенів, токсинів та алергенів;

– збільшенню швидкості регенерації слизової оболонки;

– покращенню травлення та всмоктуванню поживних речовин, вітамінів та мінералів;

– синтезу вітамінів групи В, вітаміну К, фолієвої та нікотинової кислот;

– засвоєнню кальцію та вітаміну D;

– підтриманню імунітету;

– нормалізації кишкової перистальтики.

Враховуючи властивості компонентів, Зафакол може використовуватись при:

– диспептичних явищах, які виникають при функціональних порушеннях кишечнику, порушенні регуляції випорожнень, розладах роботи ШКТ, запальних явищах в слизовій оболонці товстої кишки;

– необхідності нормалізації мікробіоценозу кишечнику в результаті прийому антибіотиків; різних соматичних інфекційних захворювань; вікових змін; фізичних навантажень; впливу негативних екологічних, кліматичних, стресових та соціальних факторів.

Рекомендації по вживанню

дорослим та дітям віком від 12 років по 1–2 таблетки на добу після вживання їжі, не розжовуючи. Рекомендований термін споживання не менше 30 днів.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

діти віком до 12 років, вагітні, жінки у період годування грудьми, індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу продукту. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Умови зберігання

у віддаленому від тепла та світла, сухому місці за температури 8–25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Інструкція МОЗ

забезпечує енергією клітини слизової оболонки товстого кишечника, сприяє відновленню енер­гетичного статусу та покращенню метаболічних процесів в колоноцитах;

покращує кишковий бар’єр та попереджує проникнення патогенних бактерій з просвіту кишечника в кровоносне русло за рахунок:

а) стимуляції синтезу муцину та секреції слизу;

б) індукції у колоноцитів та фагоцитів продукції антимікробних субстанцій;

в) зміцненню зв’язків між колоноцитами.

— стимулює процеси фізіологічної проліферації нормальних колоноцитів та сприяє підтриманню цілісності слизової оболонки та її відновленню в разі ураження кишечника;

— зменшує синтез прозапальних цитокінів та прояв­ляє протизапальну дію;

— регулює водно-електролітний баланс у просвіті товстого кишечника;

— знижує вісцеральну гіперчутливість та больові відчуття;

— забезпечує колонізаційну резистентність кишеч­ника за рахунок пригнічення росту і розмножен­ня патогенних бактерій.

Інулін — фруктоолігосахарид (складний вуглевод рослинного походження), який відноситься до групи пребіотиків та проявляє свої функціональні властивості в товстому кишечнику, де повністю засвоюється та гідролізується кишковою мікрофло­рою, головним чином біфідобактеріями. В процесі мікробного метаболізму інуліну утворюється ендо­генна масляна кислота. Сприяючи розмноженню та активному росту нормальної мікрофлори кишечни­ка, інулін підсилює колонізаційну резистентність (тобто перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів) та детоксикаційну функцію мікрофлори, а також її властивість підтримувати всі види обміну речовин в організмі та всі функції шлунково-кишкового тракту (моторну, секреторну, всмоктувальну, екскреторну, імунну).

Біфідобактерії є необхідною складовою нормаль­ної мікрофлори кишечника та сприяють:

— підтриманню та нормалізації мікробіоценозу кишечника та захисту від кишечних інфекцій за рахунок високих адгезивних властивостей, антагоністичної активності по відношенню до патогенної та умовно-патогенної флори, продукції органічних кислот (молочної та оцтової) та зниженню рівня pH в кишечнику; зменшенню проникливості слизової оболонки кишечника для патогенів, токсинів та алергенів; збільшенню швидкості регенерації слизової оболонки;

— покращенню травлення та всмоктуванню пожив­них речовин, вітамінів та мінералів;

— синтезу вітамінів групи В, вітаміну К, фолієвої та нікотинової кислот;

— засвоєнню кальцію та вітаміну D;

— підтриманню імунітету;

— нормалізації кишкової перистальтики.

Враховуючи властивості компонентів, Зафакол може використовуватись при:

— диспептичних явищах, які виникають при функ­ціональних порушеннях кишечника, порушенні регуляції стулу, розладах роботи шлунково-киш­кового тракту, запальних явищах в слизовій 

— оболонці товстої кишки;

— необхідності нормалізації мікробіоценозу кишеч­ника в результаті: прийому антибіотиків; різних соматичних інфекційних захворювань; вікових змін; фізичних навантажень; впливу негативних екологічних, кліматичних, стресових та соціаль­них факторів.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Дієтична добавка.

Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб вживання.

Дорослим та дітям з 12 років: по 1-2 таблетки на день після вживання їжі, не розжовуючи. Рекомендований термін споживання не менше 30 днів.

Протипоказання. 

Діти до 12 років, вагітні, жінки у період лактації, індивідуальна нестерпність до компонентів, що входять до складу продукту. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Форма випуску.

Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні № 10, № 20 або № 30 у блістерах у картонній коробці. Середня маса таблетки 980 мг ± 5 %.

Умови зберігання та строк придатності.

Зберіга­ти у віддаленому від тепла та світла, сухому місці за температури від 8 °С до 25 °С. Зберігати у недоступ­ному для дітей місці.

Строк придатності.

2 роки з дати виготовлення. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Виробник.

Альпіфлор с.р.л., Віа Донаторі ді Сангю н. 9, 12026 Піаско (СН), Італія / Alpiflor s.r.l., Via Donatori di Sangue n. 9, 12026 Piasco (CN), Italy для власника прав: Фармюніон БСВ Девелопмент Лтд., Кіпр / Pharmunion BSV Development Ltd., Cyprus.

Імпортер в Україні.

ТОВ “Фармюніон БСВ Девелопмент”, Україна, 03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 7, оф. 160, тел.: (044) 594-95-05.

—>

Діагнози, при яких застосовують ЗАФАКОЛ

Дата додавання: 08.07.2020 р.
© Компендиум 2019

Ціни на ЗАФАКОЛ в містах України

Вінниця 396.93 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Вінниця, вул. Грибоєдова, 3, тел.: +380672132986342.99 грн./уп.

Дніпро 365.79 грн./уп.

«АПТЕКА НА ТІТОВА» Дніпро, вул. Тітова, 16, тел.: +380986525305349.50 грн./уп.

Житомир 380.9 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Житомир, вул. Київська, 7/4, тел.: +380800505911366.00 грн./уп.

Запоріжжя 399.37 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Запоріжжя, вул. Сєдова, 1, тел.: +380800505911366.00 грн./уп.

Івано-Франківск 412.73 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Івано-Франківськ, вул. Галицька, 80Б, тел.: +380673124744352.99 грн./уп.

Київ 424.77 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Київ, вул. Ревуцького, 12А, тел.: +380981699878351.99 грн./уп.

Кропивницький 390.49 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Кропивницький, вул. Пашутинська, 75, тел.: +380677196874347.99 грн./уп.

Луцьк 408.18 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Луцьк, просп. Відродження, 26А, тел.: +380676532022349.99 грн./уп.

Львів 417.54 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Львів, вул. Мазепи, 10, тел.: +380677538543317.99 грн./уп.

Миколаїв 376.19 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Миколаїв, просп. Центральний, 148А/2, тел.: +380800505911366.00 грн./уп.

Одеса 415.16 грн./уп.

«АПТЕКА АКС СОЦІАЛЬНА» Одеса, вул. Канатна, 78, тел.: +380487094023352.34 грн./уп.

Полтава 374.64 грн./уп.

«АПТЕКА ПРАНА» Полтава, вул. Мазепи Івана, 49, тел.: +380800505911366.00 грн./уп.

Рівне 413.18 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Рівне, вул. Бандери, 49, тел.: +380677713953352.99 грн./уп.

Суми 380.66 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Суми, вул. Леваневського, 10/1, тел.: +380677713709339.99 грн./уп.

Тернопіль 408.49 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Тернопіль, вул. Шептицького, 1, тел.: +380674292737351.99 грн./уп.

Ужгород 414.13 грн./уп.

«D.S.» Ужгород, вул. Капушанська, 15А, тел.: +380800302060388.00 грн./уп.

Харків 370.67 грн./уп.

«СІМЕЙНА АПТЕКА» Харків, просп. Ювілейний, 49/8, тел.: +380577656584358.93 грн./уп.

Херсон 384.09 грн./уп.

«ПОДОРОЖНИК» Херсон, просп. Ушакова, 56, тел.: +380674292838269.97 грн./уп.

Хмельницький 407.43 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Хмельницький, вул. Свободи, 1А, тел.: +380682961252352.99 грн./уп.

Черкаси 389.39 грн./уп.

«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Черкаси, вул. Грузиненко, 2, тел.: +380800505911366.00 грн./уп.

Чернігів 390.24 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Чернігів, просп. Перемоги, 14, тел.: +380677210430342.99 грн./уп.

Чернівці 403.97 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Чернівці, просп. Незалежності, 91, тел.: +380676944731342.99 грн./уп.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko