Семітон (Semiton)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

капсули, № 60Ціни в аптеках

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Тирозин, фенілаланін, глютамін, триптофан, вітамін В6, магній.

Опис та дія:

Препарат Семитон являє собою біокомплекс, що підвищує концентрацію серотоніну в пресинаптичній щілині, і тим самим надає позитивний ефект на регуляцію передчасної еякуляції.

Тирозин (α-аміно-β-(п-оксіфеніл)пропіонова кислота) — ароматична α-амінокислота. Відноситься до групи протеїногенних амінокислот і входить до складу безлічі природних білків та ферментів, у деяких з яких тирозину належить важлива роль в регуляції їх функціональної активності. Тирозин є попередником синтезу ряду важливих біологічно активних речовин, у т. ч. катехоламінів (дофамін, адреналін, норадреналін), тиреоїдних гормонів та пігменту меланіну. L-тирозин зменшує прояв симптомів депресії, знімає стрес і активно бере участь у метаболізмі серотоніну — ключової молекули регуляції сім’явипорскування.

Фенілаланін (α-аміно-β-фенілпропіонова кислота) — ароматична α-амінокислота. За хімічною будовою схожа з амінокислотою аланіном, в якому один з атомів водню заміщений фенільною групою. Є незамінною амінокислотою, яка бере участь у ряді найважливіших біохімічних процесів в організмі, збільшує субпопуляцію ендорфінних рецепторів і стимулює вироблення ендогенних ендорфінів.

L-глютамін — азотовмісна органічна амінокислота, необхідна для нормальної життєдіяльності. Білки в організмі людини синтезуються за рахунок L-глютаміну, який бере участь у виробленні організмом глютатіону, глюкозаміну, вітаміну В3 (ніацину). Глютамін активізує розумову діяльність, допомагає концентрувати увагу, покращує пам’ять і настрій. L-глютамін також застосовується в якості ефективного антистресового фактора.

L-триптофан є прекурсором нейротрансмітера серотоніну, а також проміжною речовиною у метаболізмі триптофану. Завдяки здатності підвищувати рівень серотоніну, триптофан застосовують при лікуванні безсоння, депресії, тривоги і для стабілізації настрою.

Вітамін В6 представлений трьома з’єднаннями: піридоксин, піридоксамін і піридоксаль. В організмі вони перетворюються один в одного і, приєднуючи два залишка фосфорної кислоти, утворюють піридоксальфосфат, коферментну форму вітаміну В6, у вигляді якої він входить до складу багатьох ферментів і каталізує різноманітні перетворення амінокислот і деяких інших азотистих сполук.

Магній є структурним компонентом близько 300 ферментів. Біосинтез білків відбувається за безпосередньої участі іонів магнію, який необхідний для здійснення реакції активації амінокислот. Як відомо, ряд вітамінів, в т. ч. і В6, є синергістами магнію.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим — по 2 капсули 2 рази в день під час їжі, тривалість прийому — 1 місяць. При необхідності курс можна продовжити.

Добова доза, 4 капсули, містять: тирозин — не менше 400 мг; фенілаланін — не менше 400 мг; L-триптофан — не менше 100 мг; глютамін — не менше 52 мг; вітамін B6 — не менше 0,4 мг; магній — не менш 4 мг.

Протипоказання до застосування:

Індивідуальна непереносимість компонентів; фенілкетонурія.

Форма випуску:

Капсули 500 мг; упаковка 60.

Дата додавання: 16.10.2019 р.

Ціни на Семітон в містах України

Дніпро 575.03 грн./уп.

СЕМІТОН капс. № 60, Фарма Плюс Украина ..... 531.76 грн./уп.
«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпро, просп. Калнишевського Петра, 6, тел.: +380562355187

Київ 609.07 грн./уп.

СЕМІТОН капс. № 60, Фарма Плюс Украина ..... 551.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, перехр. Ялтинська / Російська, 24/23

Одеса 646.4 грн./уп.

СЕМІТОН капс. № 60, Фарма Плюс Украина ..... 646.4 грн./уп.
«FARMACIA» Одеса, дорога Люстдорфська, 142, тел.: +380487405183

Developed by Maxim Levchenko