0
UA | RU

ЛАЦИДОФІЛ ФОРТЕ (LACIDOFIL FORTE)

ТОВ "Ворвартс Фарма"

Склад і форма випуску

Склад

1 капсула містить: Lactobacillus rhamnosus R0011 ND — 62,9 мг, Lactobacillus helveticus R0052 ND — 2,6 мг, картопляний крохмаль, магнію стеарат, аскорбінову кислоту, гідроксипропілметилцелюлозу, діоксид титану.

1 капсула містить 4 * 109 КУО живих ліофілізованих молочнокислих бактерій. Без ГМО.

Характеристика продукту:

Лацидофіл Форте — пробіотик, який містить живі ліофілізовані молочнокислі бакте­рії Lactobacillus rhamnosus R0011 і Lactobacillus helveticus R0052. Завдяки спеціаль­но підібраному складу бактерій та відповідному дозуванню (4 мільярди молочнокис­лих бактерій в 1 капсулі) Лацидофіл Форте сприяє:

— відновленню балансу нормальної мікрофлори кишечника;

— захисту від патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів за рахунок нормалі­зації бар’єрної функції кишечника, синтезу молочної кислоти та бактеріоцинів, які володіють антибактеріальним ефектом;

— зменшенню шкірних проявів атопічного дерматиту.

Lactobacillus rhamnosus R0011 і Lactobacillus helveticus R0052 стійкі до кислого середовища шлунку та до солей жовчних кислот, тому без перешкод досягають кишечника, де в повній мірі проявляють свою дію. Згідно результатів досліджень, Lactobacillus rhamnosus R0011 і Lactobacillus helveticus R0052 виживають протягом антибіотикотерапії, тому Лацидофіл Форте можна приймати з першого дня початку лікування антибіотиками.

Не містить продуктів молочного походження.

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту. Сприяє підтримці балан­су кишкової мікрофлори.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб вживання

Дітям віком від 3 до 12 років: по 1 капсулі 1 раз на день;

Дітям від 12 років та дорослим: по 1 капсулі 1-2 рази на день.

Капсули вживати з невеликою кількістю води під час їжі або впродовж 30 хвилин після вживання їжі. Для дітей та дорослих, які не можуть проковтнути цілу капсу­лу, капсулу можна відкрити та змішати її вміст із прохолодною рідиною (наприклад вода, сік) або їжею. Не додавати у гаряче або дуже холодне!

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Протипоказання

Відвищена чутливість до компонентів, що входять до складу, діти до 3 років, імунодефіцитні стани (СНІД, лімфома, довготривалий курс терапії кортистероїдами).

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, у сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Строк придатності

2 роки від дати виробництва.

Не застосовувати після закінчення строку придатності зазначеного на упаковці.

Пакування

Капсули № 10, № 20 або № 30 у блістерах у картонній коробці.

Виробник

Lallemand Health Solutions Inc., 8480 Boulevard Saint—Laurent Montreal, Quebec, Canada H2P 2М6/Ляльман Хелс Солюшинз Інк., 8480 бул. Св. Лаврентія, Монреаль, Квебек, Канада Н2Р 2М6, Канада (виробник капсул); Takeda Pharma Sp. z.o.o. ul. Ksiestwa Lowickiego 12, 99-420 Lyszkowice, Poland/Такеда Фарма Сп. з.о.о., вул. Князівства Ловицького 12, 99-420 Лишковіце, Польша (виробник, відповідаль­ний за пакування та випуск серій).

Імпортер в Україні

ТОВ “Фармюніон БСВ Девелопмент”, Україна, 03151, м. Київ, вул. На­родного Ополчення 7, оф. 160, тел.: (044) 594-95-05.

Дата додавання: 12.06.2021 р.
© Компендіум 2019

Діагнози, при яких застосовують ЛАЦИДОФІЛ ФОРТЕ

Абсцес зовнішнього вуха МКХ H60.0
Абсцес, фурункул і карбункул носа МКХ J34.0
Гострий середній гнійний отит МКХ H66.0
Інші гострі негнійні середні отити МКХ H65.1
Кандидоз вульви і вагіни МКХ B37.3
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko