ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ ДУО / ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ / ПРЕМА® САШЕ (PREEMA® KIDS DUO / PREEMA® KIDS / PREEMA® powder)

Склад і форма випуску

ПРЕМА®
порошок саше 2.8 г, № 10Ціни в аптеках
1 саше містить: 1 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (мікроенкапсульовані).
Допоміжні речовини: фруктоолігосахариди, мальтодекстрин. Без ГМО..
ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ
краплі пляшечка 10 мл з піпеткою, № 1Ціни в аптеках
10 крапель містять: 1 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (мікроенкапсульовані).
Допоміжні речовини: кукурудзяна олія, двоокис кремнію (Е 551). Пробіотик. Без ГМО..
ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ ДУО
краплі пляшечка 10 мл з піпеткою, № 1Ціни в аптеках
5 крапель містять: життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (мікроенкапсульовані) 0,5·109 КУО і життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 0,5·109 КУО (всього життєздатних бактерій — 1,0·109 КУО).
Допоміжні речовини: кукурудзяна олія, двоокис кремнію (Е 551). Пробіотик. Без ГМО..

Характеристика

Према для дітей ДУО — це сучасний пробіотик, який містить два найбільш вивчених штами живих пробіотичних молочнокислих бактерій — Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03. Завдяки високому ступеню безпеки використання живих бактерій з перших днів життя дитини дозволяє забезпечити здорову колонізацію кишечнику, адекватний розвиток і становлення імунітету.

У виробництві Преми для дітей Дуо використовується унікальна технологія мікроенкапсулювання, що дозволяє зберегти життєздатність бактерій при зберіганні (без холодильника) і транспортуванні, а також при проходженні шлункового бар’єра, при цьому клітини пробіотичних бактерій покриваються тонкою мукополісахаридною плівкою. Така мікрокапсула надійно захищає клітинну мембрану від низького рівня pH шлункового соку, жовчних кислот і травних ферментів, а саму клітину корисної бактерії — від передчасної загибелі. Домінування біфідобактерій у кишковій мікрофлорі немовляти є ключовим фактором дозрівання імунної системи і розвитку структурно-функціональних одиниць кишечнику.

Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03 сприяють розщепленню вуглеводів з утворенням молочної та оцтової кислоти. Створюване таким чином кисле середовище сприятливо впливає на розвиток біфідобактерій, складових 85–95% мікрофлори кишечнику дитини, захищає організм, створюючи несприятливі умови для розмноження патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, сприяє розщепленню грубої клітковини.

Симбіоз лакто- та біфідобактерій сприяє взаємній компенсації метаболізму і стимуляції росту один одного.

Живі пробіотичні бактерії Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03, що входять до складу Преми для дітей ДУО:

 • мають високу активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів;
 • пригнічують розвиток ентеротоксичних грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику;
 • створюють сприятливі умови для розвитку і підтримки корисної мікрофлори кишечнику, сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту;
 • сприяють усуненню кольок, здуття живота (газоутворення), закрепів;
 • запобігають дисбіозу й антибіотикасоційованій діареї під час і після застосування антибіотиків

;

 • підвищують неспецифічну резистентність організму, виявляють імуномодулювальні властивості

;

 • знижують вироблення цитокінів, пов’язаних з алергічними запаленнями

;

 • запобігають розвитку харчової алергії

;

 • сприяють зменшенню вираженості симптомів дерматиту (в тому числі атопічного), екземи

;

 • синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В

;

 • сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D

.

Према для дітей. Lactobacillus rhamnosus GG сприяє розщепленню вуглеводів з утворенням молочної кислоти. Створене ними кисле середовище позитивно впливає на розвиток біфідобактерій — як складових (89–95)% мікрофлори кишечнику організму дитини. Лакто- та біфідобактерії проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного, і стимулюють взаємне зростання.

Lactobacillus rhamnosus GG проявляють високу антагоністичну активність щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують розвиток ентеротоксичних грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику; створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику, підтримують і регулюють діяльність мікрофлори і сприяють нормалізації мікробіоценозу ШКТ; підвищують неспецифічну резистентність організму, виявляють імуномодулювальні властивості: підсилюють специфічну IgA-відповідь і знижують продукцію цитокінів, пов’язаних з алергічним запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В, сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D.

Према саше — симбіотик (пробіотик + пребіотик) — це спеціальний комплекс, що містить життєздатні молочнокислі лактобактерії Lactobacillus rhamnosus GG та харчові пребіотичні волокна (фруктоолігосахариди). Према сприяє нормалізації мікрофлори кишечнику, усуненню і профілактиці дисбактеріозу та закрепів у дорослих та дітей.

Lactobacillus rhamnosus GG є активними лактобактеріями, які пригнічують ріст гнилісної та бродильної мікрофлори у кишечнику, що сприяє зменшенню здуття живота, припиненню діареї та закрепів, покращенню самопочуття при синдромі подразненого кишечнику (проявляється переважно закрепами, здуттям, коліками), знижують ризик побічної дії антибіотиків (діарея, здуття та біль, які можуть супроводжувати їх застосування), чинять профілактичну дію щодо розвитку харчової алергії.

Фруктоолігосахариди — це харчові волокна, які потрапляють у травний тракт в незміненому вигляді, не розщеплюючись і не всмоктуючись у кров, де стають поживним середовищем для корисних бактерій, тобто відновлюють ріст власної, індивідуальної мікрофлори кишечнику та сприяють нормалізації його стану протягом тривалого часу. Також фруктоолігосахариди підвищують вологість і розм’якшують калові маси, що полегшує процеси травлення та випорожнення.

Рекомендації по вживанню

Према для дітей ДУО рекомендується як харчова добавка до раціону харчування дітей від народження і старше, а також для дорослих як додаткове джерело життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 і життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG з метою нормалізації мікрофлори кишечнику, поліпшення його функціонального стану, поліпшення травлення, запобігання дисбіозу і антибіотикасоційованої діареї, запобігання харчовій алергії.

Спосіб вживання і дози. Перед використанням необхідно добре збовтати! Вживати за рекомендацією лікаря дітям від народження і старше, дорослим — по 5 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в теплій воді, дитячій суміші або молоці, також можна додавати до продуктів дитячого харчування.

Не додавати до гарячого. Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустимо використовувати воду з колодязів і каптажних джерел. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Курс вживання — 1 міс. Подальше вживання узгоджується з лікарем.

Према для дітей за рекомендацією лікаря використовується як харчова добавка до раціону харчування дітей з моменту народження і старше та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG з метою нормалізації мікрофлори кишечнику і поліпшення його функціонального стану, поліпшення травлення і загальної опірності організму, запобігання дисбіозу і антибіотикасоційованої діареї під час і після застосування антибіотиків, харчової алергії.

Спосіб вживання і рекомендована добова доза. Перед вживанням добре збовтати! Вживати за рекомендацією лікаря дітям з народження і старше та дорослим по 10 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в грудному молоці або теплій питній воді.

Також можна додавати в продукти дитячого харчування.

Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустиме використання води з колодязів і каптажних джерел.

Курс вживання — 1 міс або за рекомендацією лікаря. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Према саше. Нормалізація мікрофлори кишечнику і його функціонального стану: дисбактеріоз, коліки, закреп, діарея; синдром подразненого кишечнику (проявляється переважно закрепами, здуттям, коліками); профілактика побічної дії при прийомі антибіотиків (діарея, біль, здуття); профілактика харчової алергії.

Вживання Према саше при закрепах — оптимальний вибір для вагітних. Крім вирішення проблеми із закрепами, Према саше сприяє усуненню дисбіозу, який часто виникає у вагітних, та запобігає його появі. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Спосіб вживання і рекомендована добова доза

Дітям від народження і до 12 років: по 1 саше 1 раз на добу, розчиняючи вміст саше в 50 мл грудного молока, молочної суміші або кип’яченої води кімнатної температури.

Дітям віком >12 років і дорослим: по 1–2 саше під час прийому їжі 1 раз на добу, розчиняючи вміст саше в 100 мл води кімнатної температури.

Не додавати до гарячого.

Термін вживання. Рекомендований курс вживання — 1 міс. Можливість повторних курсів необхідно погоджувати з лікарем.

Протипоказання

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Особливості застосування

для найвищої ефективності інтервал між вживанням Према для дітей ДУО/Према для дітей/Према саше і прийомом антибіотиків повинен становити 3 год.

Можливе вживання Према саше вагітними та жінками, які годують грудьми.

Умови зберігання

Према для дітей ДУО: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла місці. Після відкриття пляшки зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 1 міс. Під час зберігання допускається наявність осаду, однак це не впливає на активність продукту.

Према для дітей: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Після відкриття пляшки зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 1 міс. Під час зберігання допускається наявність осаду, однак це не впливає на активність продукту.

Према саше: зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Діагнози, при яких застосовують ПРЕМА ДЛЯ ДІТЕЙ ДУО / ПРЕМА ДЛЯ ДІТЕЙ / ПРЕМА САШЕ

Анемія МКХ D64.9
Аскаридоз МКХ B77.9
Атопічний дерматит МКХ L20.9
Атопічний дерматит неуточнений МКХ L20.9
Вірусна кишкова інфекція МКХ A08.4
Гостра респіраторна вірусна інфекція МКХ J06.9
Гострий трахеїт МКХ J04.1
Дисбактеріоз МКХ K63.8
Дискінезія жовчного міхура МКХ K82.8
Дискінезія жовчовивідних шляхів МКХ K83.8
Запор МКХ K59.0
Обструктивний бронхіт МКХ J40
Отит МКХ H65.9
Позагоспітальна (позалікарняна) пневмонія МКХ J18.8
Синдром роздратованого кишечнику (СРК) МКХ K58.9
Синдром роздратованого кишечнику (СРК) з запорами МКХ K58.9
Скарлатина МКХ A38
Функціональне порушення кишечнику неуточнене МКХ K59.9
Функціональний розлад шлунка МКХ K30
Хронічний запор МКХ K59.0
Дата додавання: 08.07.2020 р.
© Компендіум 2019

Ціни на ПРЕМА ДЛЯ ДІТЕЙ ДУО / ПРЕМА ДЛЯ ДІТЕЙ / ПРЕМА САШЕ в містах України

Вінниця 238.86 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +380432550303209.90 грн./уп.

Дніпро 230.98 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Дніпро, вул. Мономаха Владимира, 15189.99 грн./уп.

Житомир 226.32 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Сльоти Івана, 60А, тел.: +380634997315202.90 грн./уп.

Запоріжжя 230.14 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Запоріжжя, вул. Ентузіастів, 2, тел.: +380677426471182.99 грн./уп.

Івано-Франківск 246.04 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Тичини Павла, 1, тел.: +380342730623213.90 грн./уп.

Київ 233.85 грн./уп.

«АПТЕКА TAS» Київ, вул. Малишка Андрія, 15/1А, тел.: +380445130521183.77 грн./уп.

Кропивницький 212.76 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, вул. Вокзальна, 37Б, тел.: +380522273428188.90 грн./уп.

Луцьк 237.51 грн./уп.

«ПАНІ АПТЕКА» Луцьк, просп. Відродження, 2205.44 грн./уп.

Львів 248.73 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Львів, вул. Клепаровская, 4, тел.: +380981625360165.99 грн./уп.

Миколаїв 238.92 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Озерна, 13В/4, тел.: +380630345901213.90 грн./уп.

Одеса 243.08 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, вул. Пастера, 14, тел.: +380487267766203.90 грн./уп.

Полтава 236.24 грн./уп.

«ПАНІ АПТЕКА» Полтава, просп. Мира, 30А, тел.: +380532629866212.81 грн./уп.

Рівне 245.81 грн./уп.

«РІВНЕЛІКИ» Рівне, вул. Ювілейна, 15, тел.: +380503755873209.98 грн./уп.

Суми 215.2 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Суми, вул. Леваневського, 10/1, тел.: +380677713709174.50 грн./уп.

Тернопіль 245.83 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, вул. Лучаківського, 14, тел.: +380352224404213.90 грн./уп.

Ужгород 247.68 грн./уп.

«МЕД-СЕРВІС» Ужгород, вул. Минайська, 34, тел.: +380312224778239.90 грн./уп.

Харків 235.49 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Харків, просп. Московський, 128А, тел.: +380673098160165.99 грн./уп.

Херсон 244.44 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Херсон, вул. Мира, 10214.99 грн./уп.

Хмельницький 248.52 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Хмельницький, вул. Свободи, 1А, тел.: +380682961252212.99 грн./уп.

Черкаси 237.18 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Черкаси, вул. Самійла Кішки, 216212.99 грн./уп.

Чернігів 226.44 грн./уп.

«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Текстильщиків, 15, тел.: +380462942019202.90 грн./уп.

Чернівці 248.6 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Чернівці, вул. Героїв Майдану, 27, тел.: +380677425632214.99 грн./уп.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko