ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ ДУО/ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ/ПРЕМА® САШЕ (PREEMA® KIDS DUO/PREEMA® KIDS/PREEMA® powder)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

ПРЕМА®
порошок саше 2.8 г, № 10Ціни в аптеках
1 саше містить: 1 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (мікроенкапсульовані).
Допоміжні речовини: фруктоолігосахариди, мальтодекстрин. Без ГМО..
ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ
краплі пляшечка 10 мл з піпеткою, № 1Ціни в аптеках
10 крапель містять: 1 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (мікроенкапсульовані).
Допоміжні речовини: кукурудзяна олія, двоокис кремнію (Е 551). Пробіотик. Без ГМО..
ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ ДУО
краплі пляшечка 10 мл з піпеткою, № 1Ціни в аптеках
5 крапель містять: життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (мікроенкапсульовані) 0,5·109 КУО і життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 0,5·109 КУО (всього життєздатних бактерій — 1,0·109 КУО).
Допоміжні речовини: кукурудзяна олія, двоокис кремнію (Е 551). Пробіотик. Без ГМО..

ДІАГНОЗИ

ХАРАКТЕРИСТИКА

Према для дітей ДУО — це сучасний пробіотик, який містить два найбільш вивчених штами живих пробіотичних молочнокислих бактерій — Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03. Завдяки високому ступеню безпеки використання живих бактерій з перших днів життя дитини дозволяє забезпечити здорову колонізацію кишечнику, адекватний розвиток і становлення імунітету.

У виробництві Преми для дітей Дуо використовується унікальна технологія мікроенкапсулювання, що дозволяє зберегти життєздатність бактерій при зберіганні (без холодильника) і транспортуванні, а також при проходженні шлункового бар’єра, при цьому клітини пробіотичних бактерій покриваються тонкою мукополісахаридною плівкою. Така мікрокапсула надійно захищає клітинну мембрану від низького рівня pH шлункового соку, жовчних кислот і травних ферментів, а саму клітину корисної бактерії — від передчасної загибелі. Домінування біфідобактерій у кишковій мікрофлорі немовляти є ключовим фактором дозрівання імунної системи і розвитку структурно-функціональних одиниць кишечнику.

Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03 сприяють розщепленню вуглеводів з утворенням молочної та оцтової кислоти. Створюване таким чином кисле середовище сприятливо впливає на розвиток біфідобактерій, складових 85–95% мікрофлори кишечнику дитини, захищає організм, створюючи несприятливі умови для розмноження патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, сприяє розщепленню грубої клітковини.

Симбіоз лакто- та біфідобактерій сприяє взаємній компенсації метаболізму і стимуляції росту один одного.

Живі пробіотичні бактерії Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03, що входять до складу Преми для дітей ДУО:

 • мають високу активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів;
 • пригнічують розвиток ентеротоксичних грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику;
 • створюють сприятливі умови для розвитку і підтримки корисної мікрофлори кишечнику, сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту;
 • сприяють усуненню кольок, здуття живота (газоутворення), закрепів;
 • запобігають дисбіозу й антибіотикасоційованій діареї під час і після застосування антибіотиків

;

 • підвищують неспецифічну резистентність організму, виявляють імуномодулювальні властивості

;

 • знижують вироблення цитокінів, пов’язаних з алергічними запаленнями

;

 • запобігають розвитку харчової алергії

;

 • сприяють зменшенню вираженості симптомів дерматиту (в тому числі атопічного), екземи

;

 • синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В

;

 • сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D

.

Према для дітей. Lactobacillus rhamnosus GG сприяє розщепленню вуглеводів з утворенням молочної кислоти. Створене ними кисле середовище позитивно впливає на розвиток біфідобактерій — як складових (89–95)% мікрофлори кишечнику організму дитини. Лакто- та біфідобактерії проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного, і стимулюють взаємне зростання.

Lactobacillus rhamnosus GG проявляють високу антагоністичну активність щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують розвиток ентеротоксичних грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику; створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику, підтримують і регулюють діяльність мікрофлори і сприяють нормалізації мікробіоценозу ШКТ; підвищують неспецифічну резистентність організму, виявляють імуномодулювальні властивості: підсилюють специфічну IgA-відповідь і знижують продукцію цитокінів, пов’язаних з алергічним запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В, сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D.

Према саше — симбіотик (пробіотик + пребіотик) — це спеціальний комплекс, що містить життєздатні молочнокислі лактобактерії Lactobacillus rhamnosus GG та харчові пребіотичні волокна (фруктоолігосахариди). Према сприяє нормалізації мікрофлори кишечнику, усуненню і профілактиці дисбактеріозу та закрепів у дорослих та дітей.

Lactobacillus rhamnosus GG є активними лактобактеріями, які пригнічують ріст гнилісної та бродильної мікрофлори у кишечнику, що сприяє зменшенню здуття живота, припиненню діареї та закрепів, покращенню самопочуття при синдромі подразненого кишечнику (проявляється переважно закрепами, здуттям, коліками), знижують ризик побічної дії антибіотиків (діарея, здуття та біль, які можуть супроводжувати їх застосування), чинять профілактичну дію щодо розвитку харчової алергії.

Фруктоолігосахариди — це харчові волокна, які потрапляють у травний тракт в незміненому вигляді, не розщеплюючись і не всмоктуючись у кров, де стають поживним середовищем для корисних бактерій, тобто відновлюють ріст власної, індивідуальної мікрофлори кишечнику та сприяють нормалізації його стану протягом тривалого часу. Також фруктоолігосахариди підвищують вологість і розм’якшують калові маси, що полегшує процеси травлення та випорожнення.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

Према для дітей ДУО рекомендується як харчова добавка до раціону харчування дітей від народження і старше, а також для дорослих як додаткове джерело життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 і життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG з метою нормалізації мікрофлори кишечнику, поліпшення його функціонального стану, поліпшення травлення, запобігання дисбіозу і антибіотикасоційованої діареї, запобігання харчовій алергії.

Спосіб вживання і дози. Перед використанням необхідно добре збовтати! Вживати за рекомендацією лікаря дітям від народження і старше, дорослим — по 5 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в теплій воді, дитячій суміші або молоці, також можна додавати до продуктів дитячого харчування.

Не додавати до гарячого. Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустимо використовувати воду з колодязів і каптажних джерел. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Курс вживання — 1 міс. Подальше вживання узгоджується з лікарем.

Према для дітей за рекомендацією лікаря використовується як харчова добавка до раціону харчування дітей з моменту народження і старше та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG з метою нормалізації мікрофлори кишечнику і поліпшення його функціонального стану, поліпшення травлення і загальної опірності організму, запобігання дисбіозу і антибіотикасоційованої діареї під час і після застосування антибіотиків, харчової алергії.

Спосіб вживання і рекомендована добова доза. Перед вживанням добре збовтати! Вживати за рекомендацією лікаря дітям з народження і старше та дорослим по 10 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в грудному молоці або теплій питній воді.

Також можна додавати в продукти дитячого харчування.

Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустиме використання води з колодязів і каптажних джерел.

Курс вживання — 1 міс або за рекомендацією лікаря. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Према саше. Нормалізація мікрофлори кишечнику і його функціонального стану: дисбактеріоз, коліки, закреп, діарея; синдром подразненого кишечнику (проявляється переважно закрепами, здуттям, коліками); профілактика побічної дії при прийомі антибіотиків (діарея, біль, здуття); профілактика харчової алергії.

Вживання Према саше при закрепах — оптимальний вибір для вагітних. Крім вирішення проблеми із закрепами, Према саше сприяє усуненню дисбіозу, який часто виникає у вагітних, та запобігає його появі. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Спосіб вживання і рекомендована добова доза

Дітям від народження і до 12 років: по 1 саше 1 раз на добу, розчиняючи вміст саше в 50 мл грудного молока, молочної суміші або кип’яченої води кімнатної температури.

Дітям віком >12 років і дорослим: по 1–2 саше під час прийому їжі 1 раз на добу, розчиняючи вміст саше в 100 мл води кімнатної температури.

Не додавати до гарячого.

Термін вживання. Рекомендований курс вживання — 1 міс. Можливість повторних курсів необхідно погоджувати з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

для найвищої ефективності інтервал між вживанням Према для дітей ДУО/Према для дітей/Према саше і прийомом антибіотиків повинен становити 3 год.

Можливе вживання Према саше вагітними та жінками, які годують грудьми.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Према для дітей ДУО: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла місці. Після відкриття пляшки зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 1 міс. Під час зберігання допускається наявність осаду, однак це не впливає на активність продукту.

Према для дітей: зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Після відкриття пляшки зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 1 міс. Під час зберігання допускається наявність осаду, однак це не впливає на активність продукту.

Према саше: зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 13.01.2020 р.

© Компендиум 2019

Ціни на ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ ДУО/ПРЕМА® ДЛЯ ДІТЕЙ/ПРЕМА® САШЕ в містах України

Вінниця 212.58 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.5 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Вінниця, шосе Хмельницьке, 108А, тел.: +380981858361

Дніпро 209.41 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 190.56 грн./уп.
«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпро, просп. Яворницького Дмитра, 100

Житомир 204.59 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Велика Бердичівська, 41, тел.: +380412551230

Запоріжжя 211.53 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, просп. Соборний, 6, тел.: +380632276128

Івано-Франківск 217.05 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 52, тел.: +380342559348

Київ 220.38 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. КОНДРАТЮКА ЮРІЯ, 4, тел.: +380630369399

Кропивницький 203.57 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 190.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Кропивницький, вул. Пашутинська, 75, тел.: +380677196874

Луцьк 212.4 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, просп. Соборності, 11А, тел.: +380948300443

Львів 224.19 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, вул. Чернігівська, 6, тел.: +380322600953

Миколаїв 218.1 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Карпенка Генерала, 16/1, тел.: +380512440304

Одеса 217.91 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 187.5 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Одеса, вул. Героїв Крут, 17А, тел.: +380487505044

Полтава 203.94 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 186.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Полтава, вул. Алмазна, 6/11, тел.: +380677210370

Рівне 219.99 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 190.97 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Ювілейна, 11, тел.: +380362622017

Суми 205.24 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Петропавлівська, 74, тел.: +380542610004

Тернопіль 221.61 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 4, тел.: +380352423685

Ужгород 229.57 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 205.25 грн./уп.
«D.S.» Ужгород, пл. Корятовича, 8/1, тел.: +380800302060

Харків 200.42 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, просп. Ювілейний, 89, тел.: +380630346066

Херсон 212.17 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, просп. Святих Кирила і Мефодія, 19, тел.: +380552380948

Хмельницький 219.95 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, просп. Мира, 66, тел.: +380382612411

Черкаси 204.55 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Чорновола В'ячеслава, 142, тел.: +380472711505

Чернігів 208.82 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 189.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, просп. Перемоги, 18, тел.: +380462641094

Чернівці 220.24 грн./уп.

ПРЕМА® пор. саше 2.8 г № 10, Delta Medical Promotions AG ..... 177.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Чернівці, просп. Незалежності, 91, тел.: +380676944731

Developed by Maxim Levchenko