ЛЕ КАРНІТА (Le Carnita)

Состав и форма выпуска

Інструкція МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Кожен флакон містить 2 грами L-карнітину.

Характеристика:

L-карнітин відноситься до речовин, які стимулюють метаболічні процеси в організмі. Виявляє анаболічну, антигіпоксичну, регенеруючу, антиоксидантну дію.

L-карнітин — необхідний фактор для вироблення енергії і нормального метаболізму жирів, грає важливу роль при транспортуванні жирів через клітинну мембрану в мітохондрії, де жирні кислоти окислюються з утворенням великої кількості енергії у вигляді АТФ. Стимулює серцеву активність, усуває наслідки впливу гіпоксії на міокард і зменшує кардиотоксичность деяких препаратів.

L-карнітин нормалізує жировий і білковий обмін, пригнічує утворення кетокислот, усуває ацидоз, активує аеробні процеси, сприяє економній витраті глікогену і накопиченню його в м’язах і печінці; усуває гіпоксію і сприяє відновленню нервової тканини; усуває вплив на тканини токсичних продуктів розпаду.

L-карнітин підвищує м’язову активність, сприяє відновленню при інтенсивних фізичних навантажень і стресових станів.

L-карнітин сприяє збільшенню вироблення і підвищення ферментативної активності травних соків, поліпшує засвоєння їжі.

Рекомендації щодо застосування:

L-карнітин в кардіології: для підтримки і відновлення функцій міокарда при гіпоксичних станах, а також при карнітиновій кардіоміопатії.

L-карнітин в неврології: для підтримки і відновлення функцій мозку і розумової діяльності при гіпоксичних, ішемічних, травматичних станах.

L-карнітин в андрології: підвищує рухливість і концентрацію сперматозоїдів, об’єм еякуляту у пацієнтів, які страждають на безпліддя, в післяопераційний період у пацієнтів з варикоцеле.

L-карнітин в ендокринології: для нормалізації жирового обміну при ожирінні, цукровому діабеті і при патології щитовидної залози.

L-карнітин в нефрології: у комплексному лікуванні еритропоетин-резистентної анемії, гіпотонії, кардіоміопатії гемодіалізних пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю; для усунення первинного і вторинного дефіциту L-карнітину при нирковій недостатності.

L-карнітин в педіатрії: виходжування дітей, які проходять процедуру гемодіалізу; синдромокомплекс, подібний синдрому Рейє (гіпоглікемія, гіпокетонемія, кома), що розвивається на тлі прийому вальпроєвої кислоти.

L-карнітин в спортивній медицині: для підвищення м’язової активності в період інтенсивних фізичних навантажень.

Побічна дія:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особливі вказівки:

Перед початком застосування рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:

Не рекомендується приймати дітям, в період вагітності і лактації.

Спосіб застосування:

Звичайні дози для дорослих становлять 1–2 флакона в день. З 12 років і дорослим — 5–10 мл (1000–2000 мг). Тривалість курсу лікування залежить від патології. Вміст флакона можна додавати до солодких страв (каша, сік, кисіль, компот).

У спортивній медицині добова доза повинна становити 2000 мг, при інтенсивних заняттях спортом добова доза може бути збільшена до 4000 мг.

Форма випуску:

Флакон 10 мл, 10 флаконів в упаковці.

Умови зберігання та термін придатності:

В сухому, недоступному для дітей місці при кімнатній температурі в оригінальній упаковці виробника, 3 роки від дати виготовлення.

Діагнози, при яких застосовують ЛЕ КАРНІТА

Дата додавання: 08.07.2020 р.
© Компендиум 2019
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko