• Кабинет
 • Шиітаке грибу екстракт

  Склад і форма випуску

  ЕКСТРАКТ ГРИБА ШИІТАКЕ
  0,25 г, № 40, 80Ціни в аптеках

  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для застосування препарату

  Склад:

  Екстракт гриба шиітаке — 0,15 г, аскорбінова кислота (віт. С) — 0,01 г.

  Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію.

  Опис та дія:

  Біологічно активна харчова добавка, вироблена з екстракту (витяжки) багатого своїми цілющими властивостями гриба Шиітаке. Джерело незамінних амінокислот, мікро- та макроелементів, жирних кислот, полісахаридів, вітаміну Д, грибних фітонцидів.

  Екстракт Шиітаке гриба застосовується при доброякісних та злоякісних пухлинах, лейкозах, алергії, гепатиті, цирозі печінки, виразках шлунку та дванадцятипалої кишки, гіпертонії. Сприяє виведенню з організму надлишкового холестерину, шлаків, важких металів, запобігає утворенню тромбів в судинах. Протипухлинна дія обумовлена дуже складним складом гриба Шиітаке, його плодових тіл і міцелія, які містять різноманітний набір амінокислот, ферментів, вітамінів, ліпідів та жирних кислот. Серед вітамінів присутні тіамін (В1), рибофлавін (В2), ретинол (А), токоферол (Е), ергостерин, вітамін С та інші. Серед органічних кислот — мурашина, оцтова, пропіонова, масляна, валеріанова, щавлева, лимонна, яблучна, бурштинова, винна та інші. Серед ароматичних кислот — параоксибензойна, вінілова, ферулова, паракумаринова та інші. Плодові тіла містять також значну кількість полісахаридів та інших біополімерів, які мають протипухлинну дію (лігнін, хітин, еміцелюлоза). Багатий у грибів і мікроелементний набір, який включає марганець, літій, цинк, цезій, ванадій, рубідій, мідь, залізо, молібден, срібло, кобальт та інші. Фітонутрієнти, що входять до складу, мають протигрипозну дію завдяки ”вірусоподібним частинкам”, схожим з вірусом грипу А, які змушують сам організм виробляти власний інтерферон — могутній білковий компонент імунної системи, що блокує розмноження вірусів. Гриб шиітаке має загальнозміцнючу та адаптогенну дію, що сприяє витривалості до фізичних, розумових та стресових навантажень, підтримує сексуальні функції чоловіків і жінок, має сексуально-зміцнюючі властивості. Це обумовлено його анти-атеросклеротичною активністю, а також збудливим ефектом завдяки високому рівню вмісту цинку. Впливаючи позитивним чином на систему кровообігу, затримує склеювання тромбоцитів.

  Рекомендації до застосування:

  Екстракт гриба Шиітаке рекомендується як біодобавка в дієтичному харчуванні при гепатиті. Викликає утворення захисних антитіл, які корисні при гепатиті В. Здійснює захисний вплив на клітини печінки від аутоімунного ураження, при якому імунна система руйнує здорові клітини, помилково приймаючи ті клітини, що піддалися хвороботворній дії, за чужорідні, що вторгнулися. Підтверджено дані про позитивну дію шиітаке при цукровому діабеті. Основною дією вважається навіть не зниження вмісту цукру, а протидія некрозу тканин, який дуже часто відбувається при діабеті (гангрена кінцівок).

  Біодобавка „Екстракт Шиітаке гриба” рекомендована як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування для/при:

  • зміцнення імунної системи;
  • порушеннях роботи печінки;
  • підвищення позитивного емоційного настрою;
  • вірусах, інфекціях ;
  • склерозі;
  • порушеннях серцево-судинної системи;
  • синдромі хронічного стомлення;
  • цукровому діабеті.

  Спосіб застосування та дози:

  1 таблетка 3 раз на день між прийомами або під час їжі. Ефект препарату посилюється з часом, тому рекомендується приймати його до 1–2 місяців. 2–3 курси на рік.

  Не є лікарським засобом.

  Застереження при застосуванні:

  З обережністю під час вагітності та годуванні грудьми. Не рекомендується дітям до 16 років.

  Умови зберігання:

  Зберігати в сухому прохолодному місці.

  Термін придатності:

  24 місяці.

  Дата додавання: 08.05.2020 р.
  © Компендиум 2019

  Ціни на Шиітаке грибу екстракт в містах України

  Дніпро 47.03 грн./уп.

  «АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпро, просп. Яворницького Дмитра, 42, тел.: +38056372533147.12 грн./уп.

  Київ 56.61 грн./уп.

  «АПТЕКА TAS» Київ, бульв. Лесі Українки, 34, тел.: +38044520505053.42 грн./уп.

  Луцьк 45.77 грн./уп.

  «ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, просп. Грушевського, 2845.77 грн./уп.

  Тернопіль 48 грн./уп.

  «ЕКО АПТЕКА» Тернопіль, вул. Руська, 19, тел.: +38050375591948.00 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko