0
UA | RU

Ідеал форте (Ideal forte)

Еліт-фарм

Склад і форма випуску

ІДЕАЛ ФОРТЕ
№ 05.03.02-04/49900 від 18.10.2006

Ідеал Форте

Ideal Forte

Для всіх, хто незадоволений своєю фігурою, хто споглядає своє віддзеркалення із відчуттям незадоволеності, хто відчуває себе ніяково в купальному костюмі і втрачає відчуття впевненості в собі, біодобавка «Ідеал Форте” виявиться неоцінимим помічником на шляху до заповітної мети.

Склад мг/капс

  • екстракт гарцинії (Garcinia cambodgia) — 100,0
  • L-карнітін — 100,0
  • бромелайн — 50,0
  • екстракт зеленого чаю (Camellia sinensis) — 100,0
  • екстракт гуарани (Paulinia cupana) — 50,0

Наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Екстракт гарцинії— це витяжка зі шкірки плодів південно-азіатського вічнозеленого дерева сімейства звіробійних. Екстракт містить унікальну за своїми властивостями гідроксилимонну кислоту (ГЛК), яка допомагає вчасно зупинитися під час їди, набравши достатню кількість калорій.

L-карнітін є необхідним для підтримки оптимального фізіологічного стану та нормальної функції м’язів, бере участь в процесах енергозабезпечення м’язової тканини, зокрема серцевого м’язу. L-карнітін сприяє зниженню рівня холестерину та тригліцеридів, нормалізує жировий обмін в печінці, гальмує розвиток атеросклерозу, оптимізує обмін речовин, а також сприяє виведенню з цитоплазми метаболітів, токсичних речовин і так званого «вуглецевого сміття».

Бромелайн є наймогутнішим жироспалюючим фітоферментом, могутнім каталізатором найважливіших процесів вуглеводного і білкового обміну, розщеплює жир на воду і гліцерин, внаслідок чого відбувається виведення жиру з організму набагато швидше, ніж це відбувається при природному обміні речовин. Джерелом бромелайну є екстракт ананасу.

Екстракт зеленого чаю відносять до найефективніших засобів для зниження ваги. Цей ефект досягається завдяки зв’язуванню певних жирових фракцій, прискоренню виведення жирів з організму, легкому сечогінному ефекту та регуляції загального обміну речовин. Катехіни зеленого чаю регулюють діяльність серця та судин, знижують рівень холестерину в крові, виводять шлаки з організму, підвищують працездатність та настрій, зменшують апетит. Поліпшується не тільки самопочуття, але й зовнішній вигляд — нормалізується вага, покращується стан шкіри.

Екстракт гуарани стимулює обмінні процеси і рекомендується в якості знижуючого апетит засобу під час дієт. Екстракт гуарани містить значну кількість природного кофеїну, який підтримує високий енергетичний рівень протягом тривалого часу, поліпшує пам’ять, зміцнює імунну систему. Аналогічно міцній каві допоможе Вам справитися з поганим настроєм при депресивних станах, витримати тягар стресу, полегшить розумові і фізичні навантаження, підтримає захисні сили організму.

Рекомендується з метою корекції раціону харчування для/при

  • надмірній масі тіла для зниження ваги
  • забрудненні організму шлаками для очищення, детоксикації, омолоджування
  • схильності до ожиріння регулює обмін речовин
  • відчутті голоду під час використання дієт зменшує апетит
  • краси Вашого тіла підтягує м’язи, усуває целюліт

Не є лікарським засобом

Вживати

Дорослим по 1 капсулі 2–3 рази на день під час їжі. Тривалість застосування залежить від досягнення бажаного ефекту.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25ºС.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Дата додавання: 14.09.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko