Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)

Верона (Verona)

  • Інструкція
  • Аналоги
Верона (Verona)

Форми випуску та упаковки

Верона капсули від Хербіон Пакистан
Флакон, №60
Немає в наявності
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Лікарські засоби
A16A X25** Різні препарати
Форми випуску за NFC
ACA Капсули

Верона — комбінований фітопрепарат, фармакологічна дія якого обумовлена властивостями лікарських трав, які входять до його складу.
Сприяє зменшенню вираженості астеноневротичних реакцій, що призводить до посилення статевого потягу й ерекції, збільшення тривалості статевого акту. Чинить регулюючу дію на сперматогенез: сприяє збільшенню обсягу сперми, підвищенню концентрації і рухливості сперматозоїдів, зменшенню кількості їх патологічних форм.

функціональні розлади сексуальної сфери у чоловіків (зниження статевого потягу, ослаблення ерекції, передчасна еякуляція), що поєднуються з порушенням сперматогенезу (олігоспермія, астеноспермія), сформованим в ході розвитку хронічних астенізуючих станів.

препарат Верона призначають дорослим внутрішньо по 2 капсули 2 рази добу — вранці і ввечері. Капсули переважно слід запивати молоком. Тривалість курсу терапії — до 8 тиж.
Доцільність збільшення тривалості або проведення повторного курсу лікування визначає лікар.

підвищена чутливість до компонентів препарату.

алергічні реакції.

препарат Верона не викликає звикання.

застосування препарату з діуретиками може посилити ефекти останніх і потенціювати гіпотензивну дію антигіпертензивних препаратів. Не рекомендується одночасне застосування препарату із седативними засобами.

на даний час про випадки передозування препарату Верона не повідомлялося.

при температурі не вище 25 °С.