Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

Олія гарбузова добавка дієтична «Еліксир» капсули 0,3 г

Виробник:
Екосвіт Ойл

Склад і форма випуску

Кількість в упаковці:
Класифікація

Склад та дія:

Дієтична добавка «Олія гарбузова» — джерело поліненасичених жирних кислот, вітаміну Е і Р, загальнозміцнюючий засіб, сприяє підвищенню захисних сил організму, поліпшенню стану статевої системи чоловіків.

Цинк, що міститься в гарбузовій олії, відіграє важливу роль у багатьох процесах, що протікають в організмі людини (білковий, жировий, вуглеводний обміни, синтез інсуліну і травних ферментів, формування імунітету). Бере активну участь у функціонуванні статевої і репродуктивної систем (сприяє поліпшенню потенції, а також в значній мірі впливає на процес сперматогенезу і ембріонального розвитку).

Крім цього, гарбузова олія сприяє очищенню організму від шкідливих речовин (канцерогенів, токсинів), зміцнює імунітет, поліпшує обмін речовин і підтримує загальний гормональний фон. Олія гарбузова знімає запалення і больовий синдром при простатиті та аденомі простати. Полегшує процес сечовипускання.

Спосіб застосування:

Дорослим і дітям з 12 років по 1–2 капсулі 3 рази на день під час їжі. Курс прийому 1 місяць; в подальшому термін застосування і можливість повторного курсу узгодити з лікарем.

Форма випуску:

Упаковка 60 капсул по 300 мг кожна. Капсулована форма дозволяє максимально зберегти всі корисні діючі речовини.

—>

Діагнози, при яких застосовують Олія гарбузова добавка дієтична «Еліксир» капсули 0,3 г

Гіперплазія передміхурової залози МКХ N40
Дата додавання: 03.05.2022 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko