Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиУреотоп® (Ureotop)

Уреотоп® (Ureotop)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
  • Аналоги
Уреотоп<sup>®</sup> (Ureotop)

Форми випуску та упаковки

Уреотоп® мазь від Мібе Україна
12 %, №1
від 116,90 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
UREA PURA* (СЕЧОВИНА*)
Лікарські засоби
D02A E01 Карбамід
Форми випуску за NFC
MSA Мазі

діюча речовина: сечовина;

1 г мазі містить 120 мг сечовини;

допоміжні речовини: парафін білий м’який; пропіленгліколь; альфа-токоферолу ацетат; сорбітансесквіолеат; гліцерин 85%; ретинолу пальмітату концентрат (олійна форма, що містить олію арахісову); ізопропілміристат; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; крохмаль пшеничний; віск мікрокристалічний; кислота молочна, альфа-токоферол.

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору гомогенна мазь, не містить часточок.

Засоби для лікування дерматологічних захворювань. Кератолітики.

Код ATХ D02A E01.

Фармакодинаміка.

Застосування висококонцентрованих препаратів сечовини при лікуванні дерматологічних захворювань базується, перш за все, на кератопластичному впливі сечовини. Крім того, нашкірні аплікації концентрованих препаратів сечовини підвищують вміст рідини у роговому шарі епідермісу людини. Сечовина є природним зволожувальним засобом, який покращує зв’язування води у верхніх шарах шкіри та зменшує її втрату епідермісом. Доведена ефективність подібних засобів у лікуванні іхтіозу, псоріазу та позитивний вплив на пацієнтів із сухою та чутливою шкірою. Сечовина має незначну молекулярну масу, завдяки чому швидко всмоктується. Поряд з гідратаційними властивостями сечовина проявляє кератолітичний ефект, тому відбувається швидке пом’якшення шкіри та відшарування твердих лусочок.

Фармакокінетика.

Допоміжні речовини, що входять до складу мазі, утримують діючу речовину (сечовину) у місці нанесення, тим самим перешкоджаючи її всмоктуванню у системний кровоток. Абсорбована сечовина виділяється із сечею і в незначних кількостях — з потом.

Застосовувати для лікування нейродерміту (у тому числі в осіб літнього віку), а також як допоміжний засіб при лікуванні іхтіозу.

Гіперчутливість до сечовини, арахісу або сої, або до будь-якого з компонентів лікарського засобу, які наведені в розділі «Склад».

Уреотоп® не можна застосовувати при підвищеній чутливості до пропіленгліколю. Уреотоп® не слід застосовувати для лікування гострих запалень шкіри, викликаних екскоріацією, при дерматозах із вираженою ексудацією.

Можлива підвищена резорбція шкірою інших місцево нанесених засобів (особливо кортикоїдів). Не рекомендується одночасне застосування інших препаратів, що містять сечовину та її похідні.

Уникати потрапляння мазі на слизові оболонки, не наносити навколо очей, оскільки це може призвести до їх подразнення. Не застосовувати для лікування гострого запалення ушкодженої шкіри. Не наносити на здорову шкіру поза межами ураженої зони.

При контакті мазі з латексними презервативами може порушуватися їхня цілісність.

При випадковому проковтуванні великої кількості лікарського засобу та виникненні симптомів інтоксикації необхідно звернутися до лікаря.

Уреотоп® містить пропіленгліколь, що може спричиняти подразнення шкіри.

Уреотоп® містить олію рицинову поліетоксильовану, яка може спричинити шкірні реакції.

Уреотоп® містить олію арахісову. Якщо у Вас є алергія на арахіс або сою, не вживайте цей лікарський засіб.

Ризики при застосуванні лікарського засобу Уреотоп® у період вагітності або годування груддю невідомі, тому не рекомендується застосовувати препарат у ці періоди.

Відсутні дані щодо впливу лікарського засобу Уреотоп® на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Мазь слід наносити 1–2 рази на добу до послаблення симптомів на ретельно очищену суху шкіру, інтенсивно втираючи. Оклюзійну пов’язку використовувати за призначенням лікаря.

Клінічна інформація щодо застосування мазі Уреотоп® довше 3 тижнів відсутня.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

Дані щодо застосування дітям відсутні, тому цей лікарський засіб не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Дані про випадки передозування відсутні.

Оцінка частоти виникнення побічних реакцій:

Дуже часто≥1/10
Частовід 1/100 до <1/10
Нечастовід 1/1000 до <1/100
Рідковід 1/10000 до <1/1000
Дуже рідко<1/10000
НевідомоЧастоту неможливо оцінити на підставі наявних даних

Нечасто можуть спостерігатися алергічні реакції на складові лікарського засобу, а також подразнення шкіри, такі як печіння, почервоніння, свербіж або лущення, поколювання, контактний дерматит.

Якщо якийсь із наведених побічних ефектів суттєво погіршує стан або якщо виникли побічні ефекти, не зазначені у цій інструкції, слід припинити застосування лікарського засобу та обов’язково звернутися до лікаря.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Повідомлення про підозрювані побічні реакції є дуже важливими. Медичним працівникам та пацієнтам слід повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції за допомогою системи звітності.

3 роки. Після розкриття туби — 6 місяців.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Туба по 50 г або 100 г у картонній коробці з інструкцією для медичного застосування.

Без рецепта.

мібе ГмбХ Арцнайміттель.