Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиКапсиол® (Capsiol)

Капсиол® (Capsiol)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
Капсиол<sup>®</sup> (Capsiol)

Форми випуску та упаковки

Капсиол® розчин нашкірний спиртовий від Фітофарм
Флакон, №1
від 256,87 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Лікарські засоби
D11A X20** Різні препарати
Форми випуску за NFC
MGA Рідини

діючі речовини: кислота саліцилова, олія рицинова, настойка плодів перцю стручкового (Сapsici fructus) дрібно порізаних (1 : 10) (екстрагент — етанол 90%);

1 мл препарату містить: кислоти саліцилової 10 мг, олії рицинової 100 мг, настойки плодів перцю стручкового (Сapsici fructus) дрібно порізаних (1 : 10) (екстрагент — етанол 90%) 0,1 мл;

допоміжна речовина: етанол 96%.

Розчин нашкірний, спиртовий.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від червонувато-жовтого, жовтого до жовтуватого кольору зі специфічним запахом.

Дерматологічні препарати. Код АТХ D11A X.

Фармакодинаміка.

Капсиол® чинить місцеву подразнювальну, пом’якшувальну та кератолітичну дію, що сприяє поліпшенню живлення шкіри голови і росту волосся. Саліцилова кислота, яка входить до складу лікарського засобу, проявляє антисептичну дію, що разом з пом’якшувальним ефектом рицинової олії забезпечує видалення лупи. Настоянка перцю стручкового проникає у волосяні мішечки і подразнює цибулини волосся, стимулюючи його ріст.

Фармакокінетика.

Не вивчалася.

Терапія та профілактика випадання волосся, видалення та запобігання появі лупи.

Захворювання шкіри різноманітного характеру, підвищена чутливість шкіри до компонентів препарату.

Місцеве застосування препаратів, що містять саліцилову кислоту, не слід поєднувати з пероральним застосуванням препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту та інші нестероїдні протизапальні засоби. Не застосовувати разом з бензоїл-пероксидом і місцевими препаратами ретиноїдів. Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів. Може посилити небажану дію метотрексату, гіпоглікемічну дію пероральних протидіабетичних препаратів, похідних сульфонілсечовини.

Не слід наносити лікарський засіб на місця з гострим запальним процесом шкіри або її ушкодженням.

Запобігати потраплянню препарату в очі. У разі потрапляння в очі слід ретельно промити їх великою кількістю проточної води.

Застосування препарату у період вагітності протипоказано. У разі необхідності застосування лікарського засобу Капсиол® годування груддю слід припинити.

Невідома.

Препарат втирати у шкіру голови масажними рухами до миття волосся. Залишити на шкірі голови на 1 годину, після чого препарат необхідно ретельно змити. Застосовувати Капсиол® не частіше, ніж 1 раз на тиждень. Курс лікування становить 1–2 місяці. Через 3–4 тижні курс лікування необхідно повторити.

Застосування однодозових флаконів по 10 мл. Відкрутити кришку. Перевернути флакон догори дном і, обережно струшуючи, спочатку нанести розчин на ділянки шкіри голови, де особливо помітно випадання волосся. Потім розділити волосся на пасма та наносити розчин прямо на шкіру голови в кожному проділі.

Після застосування лікарського засобу Капсиол® необхідно ретельно вимити руки.

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

При застосуванні великих доз препарату може посилюватися кератолітична дія та алергічні реакції. Терапія симптоматична.

Алергічні реакції, сухість, лущення, подразнення шкіри, контактний дерматит, кропив’янка, свербіж, що потребує відміни препарату.

При тривалому застосуванні можливе всмоктування препарату у системний кровообіг і розвиток характерних для саліцилатів побічних ефектів: шум у вухах, запаморочення, біль в епігастрії, нудота, блювання, ацидоз, тахіпное.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!

2 роки.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Лікарський засіб не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

По 10 мл у флаконі з пробкою-крапельницею, по 4, 8 або 12 флаконів у пачці; по 100 мл або по 200 мл у флаконі, по 1 флакону в пачці; по 100 мл або по 200 мл у флаконі з пробкою-крапельницею, по 1 флакону з пробкою-крапельницею у пачці.

Без рецепта.

ПРАТ «ФІТОФАРМ».

ПРАТ «ФІТОФАРМ».