0
UA | RU

РОЗЧИННА РІДИНА ДЛЯ АЛЕРГЕНІВ (SOLVENT LIQUOR PRO ALLERGENO)

Імунолог

Склад і форма випуску

№ UA/16159/01/01 від 25.07.2017
Класифікація
Медичні вироби

ІНСТРУКЦІЯ про застосування медичного імунобіологічного препарату Розчинна рідина для алергенів Загальна характеристика основні властивості лікарської форми

розчинна рідина для алергенів є водно-сольовим розчином, що призначений для приготування розведень алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань та застосування у якості негативного контролю при постановці шкірних проб з алергенами. Консервант — фенол.

Склад Вода для ін'єкцій,

натрію хлорид, натрій фосфорнокислий двозаміщений, калій фосфорнокислий однозаміщений, фенол, твін-80.

Форма випуску

Рідина у флаконах

Імунологічні і біологічні властивості

Не властиві.

Показання до застосування

Приготування розведень алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань та застосування у якості негативного контролю при шкірному тестуванні.

Спосіб застосування

Для постановки шкірних проб методом прик — тесту (допускається проведення скарифікаційної проби). Шкірні проби проводяться лише після одержання лікарем письмової поінформованої згоди пацієнта!

Шкірні проби ставлять на внутрішній поверхні передпліччя на відстані (30 ± 10) мм одну від одної (при неможливості — на шкірі спини). Прик — тест не має вікових обмежень.

Розчинну рідину для алергенів застосовують з дотриманням правил асептики. На дезінфіковану 70% етиловим спиртом шкіру, використовуючи стерильні кришки-крапельниці поліетиленові, наносять по 1 краплі (0,1 мл) розчинної рідини. Стерильним одноразовим ланцетом для прик — тесту, індивідуальним для кожного хворого, крізь краплю розчинної рідини проводять укол шкіри до упору обмежувача ланцету. При постановці скарифікаційної проби стерильним скарифікатором, індивідуальними для кожного хворого, наносять через краплю розчинної рідини подряпину довжиною 5 мм.

Оцінка результатів шкірних проб

Оцінку результатів шкірних проб проводять через 15 — 20 хвилин (реакція негайного типу). Реакція шкіри на розчинну рідину повинна бути негативною, при позитивній реакції проби з алергенами не враховують.

Побічна дія

Шкірне тестування з розчинною рідиною не справляє побічної дії на організм хворого, якому проводиться тестування.

Протипоказання

Протипоказанням для постановки шкірних проб з розчинною рідиною є наявність будь-яких шкірних захворювань.

Особливості застосування

Для прик — тесту використовують пластикові ланцети з однією або п'ятьма голками точно визначеної довжини і конфігурації. Для скарифікаційних проб повинні застосовуватися металеві скарифікатори з довжиною леза в 1 мм.

Розчинну рідину для алергенів застосовують з дотриманням правил асептики.

Реакція шкіри на розчинну рідину для алергенів повинна бути негативною, при позитивній реакції проби з алергенами не враховують.

Умови зберігання

При кімнатній температурі.

Термін використання розчинної рідини для алергенів, закритої кришкою — крапельницею, яку застосовують для постановки шкірних проб і зберігають у холодильнику — 1 рік, але не більше загального терміну придатності, вказаного на флаконі.

Термін придатності

5 років.

Пакування

По 4.5 мл у флаконах скляних для лікарських засобів вітчизняного чи іноземного виробництва. Флакони закупорюють гумовими пробками та завальцовують алюмінієвими ковпачками.

Випускають по 10 флаконів, розміщених у картонній коробці.

В кожну коробку вкладають інструкцію про застосування.

Виробник

ТОВ “Імунолог”, 21036, Україна, м. Вінниця, вул. Збишка, 5, а/с 4283, тел. (0432) 66–13–27, факс (0432) 52–03–62.

Про всі випадки незвичайних реакцій необхідно інформувати:

  • Департамент контролю якості медичних послуг, регуляторної політики та санітарно-епідемічного благополуччя МОЗ України (01601, м. Київ, вул. Грушевського,7, тел. (044) 253–61–94);
  • ДП “Державний експертний центр МОЗ України” (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393–75–86);
  • підприємство-виробника.
Дата додавання: 12.06.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko