ЗАЛЕПЛОН (ZALEPLONUM)

Опис активної речовини

Фармакологічні властивості

снодійний піразоло-піримідинового типу ЛЗ, за хімічною структурою відрізняється від бензодіазепінів та інших снодійних; взаємодіє з бензодіазепіновими рецепторами ГАМКA, що міститься у нейронних структурах ЦНС; вибірково зв’язується з бензодіазепіновими рецепторами I типу.

Показання ЗАЛЕПЛОН

тяжка форма порушення сну, що проявляється утрудненням засинання.

Застосування ЗАЛЕПЛОН

рекомендована добова доза для дорослих — 10 мг; МДД — 10 мг; не можна приймати другу дозу в ту саму ніч; максимальна тривалість лікування — 2 тижні; застосовувати безпосередньо перед вкладанням у ліжко та мінімум за 4 год до пробудження.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів ЛЗ; годування груддю; тяжка печінкова недостатність, тяжке порушення функцій нирок; тяжка ДН, с-м нічного апное; тяжка міастенія; дитячий вік.

Побічна дія

зниження тактильної чутливості, фотосенсибілізація; парестезії, сонливість, дезорієнтація, атаксія/дискординація, апатія, деперсоналізація, депресія, запаморочення, галюцинації, загострення слуху, нюхові галюцинації, диплопія, незв’язне мовлення, порушення поля зору, психічні/парадоксальні реакції, зниження концентрації, гіпестезія, амнезія; порушення зору, двоїння в очах; загострення слуху; нудота, анорексія; альгодисменорея; анафілактичні/псевдоанафілактичні реакції; реакції підвищеної чутливості на світло; астенія, погане самопочуття; деперсоналізація, галюцинації, депресія, розгубленість, апатія, сплутаність свідомості; частота не визначена — сомнамбулізм, гепатотоксичність (підвищена активність амінотрансфераз), підвищення рівня трансаміназ, ангіоневротичний набряк.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko