0
UA | RU

ВЕДОЛІЗУМАБ (VEDOLIZUMABUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ВЕДОЛІЗУМАБ

Фармакологічні властивості

ведолізумаб є селективним кишковим імуносупресивним біологічним препаратом. Ведолізумаб це гуманізоване моноклональне антитіло, яке специфічно зв’язуються з інтегрином α4β7, який експресується переважно на лімфоцитах класу Т-хелперів, які мають афінітет до тканин кишечника. Ведолізумаб зменшує запалення ШКТ у пацієнтів з виразковим колітом і хворобою Крона.

Обсяг розподілу ведолізумаба становить приблизно 5 л. Зв’язування ведолізумабу з білками плазми крові не оцінювалося.

Загальний кліренс ведолізумаба становить приблизно 0,157 л/добу і Т½ — 25 днів.

Показання ВЕДОЛІЗУМАБ

лікування активного перебігу неспецифічного виразкового коліту помірної і важкої форми у дорослих пацієнтів при відсутності адекватної відповіді, втрати відповіді або непереносимості стандартної терапії або антагоністів ФНП-α.

Лікування активного перебігу хвороби Крона помірної і важкої форми у дорослих пацієнтів при відсутності адекватної відповіді, втрати відповіді або непереносимості стандартної терапії або антагоністів ФНП-α.

Застосування ВЕДОЛІЗУМАБ

лікування ведолізумабом слід починати і проводити під наглядом лікаря, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні виразкового коліту або хвороби Крона.

Язвений коліт. Рекомендована доза становить 300 мг у вигляді в/в інфузії. Пацієнтам з виразковим колітом слід припинити терапію препаратом, якщо до 10 тижня лікування.

Хвороба Крона. Рекомендована доза становить 300 мг у вигляді в/в інфузії.

Протипоказання

підвищена чутливість до ведолізумабу, важкі інфекції, такі як туберкульоз, сепсис, цитомегаловірус, лістеріоз і опортуністичні інфекції, зокрема прогресуюча мультифокальна лейкоенцефалопатія (ПМЛ).

Побічна дія

назофарингіт, бронхіт, гастроентерит, інфекції верхніх дихальних шляхів, грип, синусит, фарингіт, інфекції дихальних шляхів, вульвовагінальний кандидоз, кандидоз порожнини рота, оперізувальний герпес, пневмонія, анафілактичні реакції, анафілактичний шок, головний біль, парестезії, нечіткість зору, АГ, орофарингіальний біль, закладеність носа, кашель, анальний абсцес, анальна тріщина, нудота, диспепсія, запор, здуття живота, метеоризм, геморой, висип, свербіж, екзема, еритема, нічна пітливість, акне, фолікуліт, біль у суглобах, м’язові спазми, біль у спині, м’язова слабкість, втома, біль в кінцівку, гіпертермія, реакція в місці інфузії (включаючи біль у місці інфузії, роздратування в місці інфузії), реакції, пов’язані з інфузією, озноб, відчуття холоду.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

дослідження взаємодії не проводилися.

Передозування

дозолімітуюча токсичність в клінічних дослідженнях не спостерігалося.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko