0
UA | RU

ВОРТІОКСЕТИН (VORTIOXETINE)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ВОРТІОКСЕТИН

Брінтеллікс
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 10 мг блістер, № 28
Lundbeck Export A/S

Фармакологічні властивості

має мультимодальну активність, яка є поєднанням двох фармакологічних механізмів: прямої модуляції активності рецепторів та інгібування транспортера серотоніну (5-НТ); антагоніст 5- НТ3, 5-HT7 і 5-HT1D рецепторів, частковий агоніст 5-HT1B рецепторів, агоніст 5-HT1A рецепторів та інгібітор 5-HT транспортера, викликає модуляцію нейротрансмісії в декількох системах, в тому числі серотоніну, норадреналіну, дофаміну, гістаміну, ацетилхоліну, ГАМК та глутамату; має антидепресивну та анксіолітичну дію, а також поліпшення когнітивної функції, навчання та пам’яті; не викликає сексуальної дисфункції.

Показання ВОРТІОКСЕТИН

лікування великого депресивного розладу у дорослих.

Застосування ВОРТІОКСЕТИН

р/os; початкова та підтримуюча дози — по 10 мг 1 р/добу; дозу можна збільшити до МДД — 20 мг або знизити мінімально до 5 мг/добу; після усунення симптомів депресії продовжувати лікування принаймні 6 міс. для зміцнення антидепресивного ефекту.

Протипоказання

підвищена чутливість до вортіоксетину або до будь-якої складової ЛЗ; одночасне застосування з неселективними інгібіторами МАО або селективними інгібіторами МАО-А.

Побічна дія

нудота, зниження апетиту, патологічні сновидіння, бруксизм, запаморочення, рум’янець, діарея, запор, блювання, свербіж генералізований, пітливість у нічний час.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko