0
UA | RU

ВАРЕНИКЛІН (VARENICLINUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ВАРЕНИКЛІН

засоби, що застосовуються при аддиктивних розладах

Фармакологічні властивості

варениклин з високою аффинностью і селективність зв’язується з α4β2-нейрональними нікотиновими ацетилхолінових рецепторів, де він діє як частковий агоніст — з’єднання з двома видами агоністичної активності — нижчою внутрішньої активністю в порівнянні з нікотином, і як антагоніст в присутності нікотину. варениклин може ефективно блокувати здатність нікотину повністю активувати рецептори α4β2 і мезолімбічної дофамінових систему (нейрональне механізм, що лежить в основі закріплення рефлексу і задоволення, яке відчуває людина після куріння).

Cmax варенікліна в плазмі крові досягається через 3-4 год після прийому всередину. Варениклін піддається мінімальному метаболізму — 92% вареникліну виводиться в незміненому вигляді з сечею, а <10% — у вигляді метаболітів. Т½ варенікліна ~ 24 год.

Показання ВАРЕНИКЛІН

позбавлення від нікотинової залежності.

Застосування ВАРЕНИКЛІН

рекомендована доза варенікліна становить 1 мг 2 рази на добу. Пацієнт повинен визначити дату припинення куріння. Застосування варенікліна слід починати за 1-2 тижні до цієї дати.

Протипоказання

при підвищеній чутливості до варенікліна або будь-якого компонента препарату.

Побічна дія

бронхіт, назофарингіт, синусит, грибкові інфекції, вірусні інфекції, анорексія, зниження апетиту, полідипсія, панічні реакції, брадіфренія, аномальне мислення, зміни настрою, сонливість, запаморочення, дисгевзія, миготлива аритмія, тахікардія, блювота, запор, діарея, здуття, дискомфорт в області шлунка, диспепсія, метеоризм, сухість у роті.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

не було виявлено ніяких клінічно значущих взаємодій з іншими лікарськими засобами.

Передозування

в разі передозування слід провести звичайні заходи симптоматичної терапії.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko