Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

ТЕТРАЦИКЛІН

(TETRACYCLINUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину ТЕТРАЦИКЛІН

Тетранекст
мазь очна 10 мг/г туба 5 г, № 1
Некстфарм
Тетрациклін
мазь очна 10 мг/г туба алюмінієва 10 г, № 1
Гледекс
Тетрациклін
мазь очна 10 мг/г туба алюмінієва 3 г, № 1
Гледекс
Тетрацикліну гідрохлорид
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 100 мг блістер в пачці, № 20
Борщагівський ХФЗ
Тетрациклін
таблетки, вкриті оболонкою 100 мг блістер, № 20
Вітаміни

Фармакологічні властивості

бактеріостатичний а/б широкого спектра дії з групи тетрациклінів, порушує утворення комплексу між транспортною РНК та рибосомою, синтезу білка; активний щодо Propionibacterium acnes (Corynebacterinum acnes), Гр+ (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Haemophilus influenzae, Listeria spp., Bacillus anthracis) та Гр- м/о (Neisseria gonorrhoeae, Bordetella pertussis, Escherichia coli, Enterobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp.), а також Rickettsia spp., Chlamidia spp., Mycoplasma spp., Тreponema spp., стійкі до препарату: Pseudomonas aeruginosa, Proteus spp., Serratia spp., більшість штамів Bacteroides spp. та грибів, дрібні віруси.

Показання ТЕТРАЦИКЛІН

лікування гнійних інфекцій шкіри: фурункульоз, екземи інфіковані, вугровий висип, фолікуліт.

Застосування ТЕТРАЦИКЛІН

застосовувати місцево дорослим та дітям віком від 11 років, наносити тонким шаром безпосередньо на уражену ділянку шкіри 1-2 р/добу, тривалість лікування від кількох діб до 2-3 тижнів, залежно від ефективності лікування та індивідуальної чутливості хворого до компонентів препарату визначає лікар індивідуально.

Протипоказання

індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату або до інших а/б тетрациклінового ряду, грибкові захворювання шкіри.

Побічна дія

свербіж, почервоніння шкіри, легке печіння у місці нанесення мазі, зміна кольору шкіри, фотосенсибілізація, в осіб з індивідуальною гіперчутливістю можливий розвиток системних АР (набряк Квінке, шкірні висипання).

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko