0
UA | RU

ТОБРАМІЦИН

(TOBRAMYCINUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину ТОБРАМІЦИН

Браксон
розчин для ін'єкцій 40 мг/мл ампула 1 мл, № 10
Юрія-Фарм
Браксон
розчин для ін'єкцій 40 мг/мл ампула 2 мл, № 10
Юрія-Фарм
Брамітоб
розчин для інгаляцій 300 мг/4 мл ампула 4 мл стрип, № 56
Chiesi Farmaceuticals
Тобраміцин
краплі очні 3 мг/мл флакон 5 мл, № 1
Фармекс Груп
Тобрекс<sup>®</sup> 2x
краплі очні 3 мг/мл флакон-крапельниця Дроп-Тейнер® 5 мл, № 1
Новартіс Фарма
Тобрекс<sup>®</sup>
краплі очні 0,3 % флакон-крапельниця Дроп-Тейнер® 5 мл, № 1
Новартіс Фарма
Тобросопт<sup>®</sup>
краплі очні 3 мг/мл флакон-крапельниця поліетилен. з контролем першого розкриття 5 мл, № 1
Варшавский ФЗ Польфа АО

Фармакологічні властивості

аміноглікозидний а/б, що продукується м/о Streptomyces tenebrarius; діє переважно шляхом пригнічення синтезу білків м/о, що призводить до зміни проникності його клітинних мембран, прогресуючого руйнування клітинної оболонки та кінцевої загибелі бактерій; чинить бактерицидну дію у концентраціях, рівних або незначно вищих за інгібуючу концентрацію.

Показання ТОБРАМІЦИН

тривале лікування хр. інфекції легень, cпричиненої бактерією Pseudomonas aeruginosa, у дорослих та дітей віком від 6 років з муковісцидозом (кістозним фіброзом).

Застосування ТОБРАМІЦИН

р-н д/інгал.: доза для дорослих і дітей віком від 6 р: 300 мг (1 амп.) 2 р/добу (вранці та ввечері) впродовж 28 днів, з інтервалом між прийомами доз у межах 12 год; порошок д/інгал.: доза однакова для всіх пацієнтів незалежно від віку або маси тіла; рекомендоване дозування — 112 мг (4 капс.)/добу, за два прийоми, протягом 28 днів; застосовується послідовними циклами: по 28 днів лікування з інтервалом 28 днів без лікування; дві дози (по 4 капс. кожна) інгалювати з максимально можливим інтервалом 12 год., але не менше 6 год.; лікування повинне тривати на циклічній основі протягом такого періоду часу, поки включення препарату в схему лікування приносить клінічну користь пацієнтові.

Протипоказання

підвищена чутливість до тобраміцину і будь-якого аміноглікозидного а/б або до будь-якої з допоміжних речовин.

Побічна дія

кровохаркання; носова кровотеча; розлади з боку легенів, диспное, дисфонія, продуктивний кашель, кашель, свистяче дихання, хрипи, дискомфорт у ділянці грудної клітки, закладеність носа, підвищення рівня глюкози в крові; втрата слуху та шум у вухах; орофарингеальний біль; блювання, діарея, подразнення у горлі, нудота, дисгевзія; висипання; кістково-м’язовий біль у ділянці грудної клітки; гарячка.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko