0
UA | RU

СИЛІМАРИН* (SILIMARINUM*)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину СИЛІМАРИН*

препарати, що застосовуються у разі захворювань печінки, ліпотропні речовини
препарати, що застосовуються у разі захворювань печінки, ліпотропні речовини
препарати, що застосовуються у разі захворювань печінки, ліпотропні речовини
препарати, що застосовуються у разі захворювань печінки, ліпотропні речовини

Фармакологічні властивості

гепатопротекторна, антиоксидантна, регенеруюча, дезінтоксикаційна.

Показання СИЛІМАРИН*

токсичні ураження печінки: для підтримуючого лікування хворих на хр. запальні захворювання печінки або цироз печінки; отруєння блідою поганкою.

Застосування СИЛІМАРИН*

дорослим та дітям від 12 років приймати по 1-2 табл./капс. 3 р/добу до їди; капс. ковтати цілими, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини; середня тривалість лікування — 1-3 місяці; порошок для р-ну для інфузій: рекомендована добова доза становить 20 мг силібініну на 1 кг маси тіла, розподілена на 4 інфузії тривалістю 2 год кожна, беручи до уваги рідинний баланс організму; відповідно, на 1 інфузію використовується 5 мг силібініну на 1 кг маси тіла; якщо маса тіла пацієнта становить 70 кг, для 1 інфузії потрібен вміст 1 флакона (350 мг силібініну); тому слід повторювати інфузії з 4-год інтервалами так, щоб кожні 24 год було проведено 4 інфузії; застосовується у вигляді в/в інфузій; вміст флакона розчинити у 35 мл р-ну для інфузій (5% р-ну глюкози або 0,9% р-ну натрію хлориду) і додати до розчину для інфузій; застосування препарату слід розпочинати якомога раніше після отруєння, навіть якщо остаточний діагноз отруєння грибами все ще точно не встановлений; інфузії слід проводити протягом кількох днів, доки ознаки інтоксикації не зникнуть.

Протипоказання

гіперчутливість до плодів розторопші плямистої або до інших компонентів препарату; гострі отруєння різної етіології.

Побічна дія

діарея у результаті посиленої функції печінки і жовчного міхура, нудота, диспепсія, блювання, зменшення апетиту, метеоризм, печія; АР (можливо уповільненого типу), реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, свербіж, анафілактичний шок; посилення існуючих вестибулярних порушень; задишка; посилення діурезу; посилення алопеції; лихоманка; під час інфузії може відзначатися відчуття жару (припливи); місцеві реакції і зміни в місці введення.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko