Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

РИМАНТАДИН

(RIMANTADINUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину РИМАНТАДИН

Ремавір
таблетки 50 мг, № 20
Олайнфарм
Ремавір
капсули 100 мг блістер, № 10, 30
Олайнфарм
Ремавір
порошок дозований 20 мг/1 доза пакетик 1 г, № 15
Олайнфарм
Ремантадин-КР
таблетки 0,05 г блістер, № 10, 20
Червона зірка
Римантадин-Дарниця
таблетки 50 мг контурна чарункова упаковка, № 20
Дарниця ФФ

Фармакологічні властивості

противірусна дія; активний відносно різних штамів вірусу грипу А (особливо А2 типу) і слабко активний відносно вірусу грипу В; механізм гальмівної дії на розмноження (реплікацію) вірусу грипу А вивчений недостатньо; вибірково взаємодіє з трансмембранним вірусним білком М2, перешкоджаючи виконанню його функції як протонного насоса; запобігання римантадином процесу закислення блокує злиття вірусної оболонки з мембранами ендосом перешкоджає передачі вірусного генетичного матеріалу в цитоплазму клітини; також пригнічує вихід вірусних часток із клітини, тобто перериває транскрипцію вірусного генома; застосування римантадину протягом 2-3 днів до та 6-7 днів після виникнення клінічних проявів грипу типу А знижує захворюваність, вираженість симптомів захворювання і ступінь серологічної реакції; зменшення пропасниці і системних проявів може відбувається при застосуванні препарату протягом 48 год після виникнення перших симптомів грипу; при грипі, спричиненому вірусом В, діє як антитоксичний препарат.

Показання РИМАНТАДИН

лікування та профілактика грипу А на ранній стадії захворювання у дорослих та дітей віком від 10 років та лікування грипу А на ранній стадії захворювання дітей віком від 1 року (пор.доз.).

Застосування РИМАНТАДИН

лікування: дітям віком від 1 до 10 років призначають по 5 мг/кг маси тіла/добу у 2-3 прийоми, але не більше 100 мг (5 пакетиків)/добу; дітям віком від 11 до 14 років — 140-160 мг (7-8 пакетиків)/добу за кілька прийомів; дітям віком старше 14 років призначають дози для дорослих (застосовують табл. у дозуванні 50 мг), тривалість курсу лікування 5 діб; табл., капс. — лікування та профілактика грипу: дорослим та дітям віком від 10 років: по 100 мг 2 рази на добу; дорослим віком від 65 років — 100 мг 1 раз на добу, тривалість лікування — 5 днів; прийом препарату слід розпочати на початку епідемії грипу та застосовувати під час епідемії, але не довше 2 тижнів.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату, г.захворювання печінки, г. і хр. захворювання нирок, тиреотоксикоз, фенілкетонурія, періоди вагітності та годування груддю.

Побічна дія

нудота, блювання, болі в епігастрії, метеоризм, анорексія; головний біль, запаморочення, безсоння, неврологічні реакції, порушення концентрації уваги; гіпербілірубінемія, АР (шкірне висипання, свербіж, кропив’янка), астенія, тремор, галюцинації, судоми, сплутаність свідомості, атаксія (порушення координації рухів), сонливість, підвищене збудження, депресія, ейфорія, гіперкінез (спонтанні рухи), зміна/втрата смаку, паросмія, серцебиття, АГ, церебросудинні розлади, СН, набряки, порушення провідності серця (блокади), тахікардія, синкопе, кашель, диспное (задишка), бронхоспазм, шум/дзвін у вухах, галакторея.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko