0
UA | RU

РЕТАПАМУЛІН (RETAPAMULINUM)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину РЕТАПАМУЛІН

АЛЬТАРГО [Архів]
ГлаксоСмітКляйн Експорт
антибіотики для місцевого застосування

Фармакологічні властивості

є синтетичним похідним речовини плевромутиліну, що була ізольована шляхом ферментації з Clitopilus passeckerianus; селективно інгібує синтез бактеріального білка шляхом взаємодії з субодинею бактеріальної рибосоми, яка є, у певному відношенні, відмінною від інших а/б, що взаємодіють з рибосомою; інгібує синтез бактеріального протеїну різноманітними механізмами; проявляє активність проти більшості штамів таких поширених патогенних м/о шкіри та підшкірних тканин, як Staphylococcus aureus та Staphylococcus pyogenes. Однак менш ефективний щодо деяких метицилінрезистентних штамів Staphylococcus aureus; чинить бактеріостатичну дію щодо Staphylococcus aureus та Staphylococcus pyogenes.

Показання РЕТАПАМУЛІН

місцеве лікування бактеріальних інфекцій шкіри та підшкірних тканин: імпетиго; інфіковані травматичні ураження (невеликі рвані, абразивні або зашиті рани).

Застосування РЕТАПАМУЛІН

лише для зовнішнього місцевого застосування; дорослим та дітям старше 9 міс: тонкий шар наносити на уражену ділянку 2 р/день протягом 5 днів; на оброблену ділянку шкіри можна накладати пов’язку; ефективність та безпека застосування не встановлені при: кількості уражень при імпетиго понад 10 та загальній площі уражень понад 100 см2; при вторинних інфікованих травматичних ураженнях, що мають довжину понад 10 см або загальну площу ураженої поверхні понад 100 см2; пацієнтам віком до 18 років загальна площа поверхні тіла, що лікується, не повинна перевищувати 2% поверхні тіла; у разі відсутності клінічного ефекту протягом 2-3 днів лікування переглянути.

Протипоказання

гіперчутливість до компонентів препарату.

Побічна дія

реакції у місці нанесення — подразнення, печыння, свербіж, біль, еритема, контактний дерматит, реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko