РОПІВАКАЇН (ROPIVACAINUM) Діюча речовина

Сортування:
Знайдено: 7 препаратів
Ропівакаїн-Віста розчин  для ін'єкцій, 7,5 мг/мл, ампула, 10 мл, № 5; Містрал Кепітал Менеджмент
Ропілонг розчин  для ін'єкцій, 7,5 мг/мл, ампула, 10 мл, № 5; Юрія-Фарм
Ропілонг розчин для інфузій, 2 мг/мл, флакон, 100 мл, № 1; Юрія-Фарм
Наропін розчин  для ін'єкцій, 2 мг/мл, контейнер, 100 мл, № 5; Aspen Europe
Ропілонг розчин  для ін'єкцій, 10 мг/мл, ампула, 10 мл, № 5; Юрія-Фарм
Наропін розчин  для ін'єкцій, 10 мг/мл, ампула, 10 мл, контурн. чарунк. yп., пачка, № 5; Aspen Europe
Наропін розчин  для ін'єкцій, 7,5 мг/мл, ампула, 10 мл, контурн. чарунк. yп., пачка, № 5; Aspen Europe

місцевий анестетик амідного типу; оборотним чином блокує провідність імпульсів по нервових волокнах, пригнічуючи транспортування іонів натрію через нервові мембрани; подібні ефекти спостерігаються на збуджувальних мембранах мозку та міокарда; має анестезуючий та аналгетичний ефекти; при застосуванні високих доз досягається хірургічна анестезія, нижчі дози призводять до сенсорної блокади (аналгезії) та непрогресуючої моторної блокади; при потраплянні в кровообіг великої кількості ЛЗ швидко розвиваються симптоми з боку ЦНС та СС системи.

7,5 мг/мл та 10 мг/мл: дорослим і дітям від 12 років для анестезії при хірургічних втручаннях (епідуральна анестезія при хірургічних втручаннях, включаючи кесарів розтин; блокада великих нервів; блокада периферичних нервів); 2 мг/мл - дорослим і дітям від 12 років для купірування г. болю (тривала епідуральна інфузія або періодичні болюсні ін’єк. для усунення післяопераційного болю або для знеболювання пологів; блокада периферичних нервів; тривала блокада периферичних нервів шляхом тривалої інфузії або періодичних болюсних ін’єк., для усунення післяопераційного болю); для немовлят від 1 року та дітей до 12 років для купірування г. болю під час та після хірургічного втручання (тривала епідуральна інфузія).

для досягнення достатнього ступеня анестезії застосовувати мінімально можливі дози; дорослим та дітям від 12 років анестезія при хірургічних втручаннях потребує високих доз та більш високих концентрацій, ніж знеболювання з метою купірування г. болю, для якого потрібна концентрація 2 мг/мл; для в/суглобових ін’єк. - концентрація 7,5 мг/мл - 20 мл; люмбальна епідуральна ін’єк. д/проведення хірургічного втручання - 15-25 мл (7,5мг/мл) або 15-20 мл (10мг/мл); люмбальна епідуральна ін’єк. д/проведення кесаревого розтину - 15-20 мл (7,5 мг/мл); торакальна епідуральна ін’єк. д/післяопераційної знеболювальної блокади - 5-15 мл залежно від рівня ін’єк. (7,5 мг/мл); блокада плечового сплетіння - 10-40 мл (7,5 мг/мл); блокада невеликих та середніх нервів та інфільтраційна анестезія - 1-30 мл (7,5 мг/мл); купірування г. болю: люмбальне епідуральне введення, болюс - 10-20 мл (2мг/мл); періодичні ін’єк. (додаткові дози), для знеболювання при пологах - 10-15 мл з інтервалами щонайменш 30 хв. (2 мг/мл); тривала інфузія, для післяопераційного знеболювання або знеболювання пологів (люмбальне епідуральне введення на поперековому рівні) - 6-14 мл/год.. (2 мг/мл); тривала інфузія, для післяопераційного знеболювання (торакальне епідуральне введення) - 6-14 мл/год. (2 мг/мл); блокада периферичних нервів та інфільтраційна анестезія - 1-100 мл (2 мг/мл); блокади периферичних нервів (стегнова або міждрабинчаста блокада), тривала інфузія або періодичні ін’єкції (для післяопераційного знеболювання) - 5-10 мл/год. (2 мг/мл); дотримуватися особливої обережності для попередження випадкових внутрішньосудинних ін’єк.; до та під час ін’єк. загальної дози, ретельно проводити аспіраційну пробу; загальну дозу вводити повільно, зі швидкістю 25-50 мг/хв; діти: каудальна блокада нижче рівня Т12 дітям 0-12 років з масою тіла до 25 кг - 1 мл/кг (2 мг/мл); тривала епідуральна інфузія дітям з масою тіла до 25 кг проводиться концентрацією 2 мг/мл (болюсна доза): 0-6 міс. та 6-12 міс. - 1-2 мг/кг, 1-12 років - 2 мг/кг; тривала епідуральна інфузія дітям з масою тіла до 25 кг проводиться концентрацією 2 мг/мл (інфузія тривалістю до 72 год): 0-6 міс - 0,2 мг/кг/год; 6-12 міс. та 1-12 років - 0,4 мг/кг/год.; блокада периферичних нервів (тривала інфузія): 1-12 років - 0,2-0,6 мг/кг/год; застосування ропівакаїну у дозах 7,5 і 10 мг/мл дітям призводить до системного токсичного впливу та токсичного впливу на ЦНС; дози до 3 мг/кг включно при концентрації ропівакаїну 3 мг/мл безпечно застосовували дітям від 4 років; досвід застосування каудальних блокад дітям з масою тіла понад 25 кг обмежений.

підвищена чутливість до ропівакаїну або будь-якої з допоміжних речовин; підвищена чутливість до місцевих анестетиків амідного типу; загальні протипоказання, пов’язані з епідуральною або реґіонарною анестезією, незалежно від того, який місцевий анестетик застосовується; в/в регіонарна анестезія; парацервікальна анестезія в акушерстві; епідуральна анестезія у пацієнтів з гіповолемією.

спінальна гематома, менінгіт, епідуральний абсцес; нудота, блювання, артеріальна гіпотензія; тривожність, парестезії, запаморочення, головний біль; судоми, великий епілептичний напад, напади, легке запаморочення, навколоротова парестезія, оніміння язика, гіперакузія, дзвін у вухах, порушення зору, дизартрія, судомні рухи м’язів, тремор, гіпестезія; брадикардія, тахікардія; зупинка серця, аритмії; АГ/ артеріальна гіпотензія; непритомність, задишка, затримка сечі, підвищення to, озноб, біль у спині; гіпотермія; АР (анафілактичні р-ції, ангіоневротичний набряк та кропив’янка); невропатія та дисфункції спинного мозку (с-м передньої спинномозкової артерії, арахноїдит, с-м кінського хвоста); тотальна спінальна блокада; токсичний вплив на ЦНС (симптоми - легке запаморочення, навколоротова парестезія, оніміння язика, гіперакузія, дзвін у вухах та порушення зору; дизартрія, ригідність м’язів і судомні рухи м’язів, генералізовані судоми, втрата свідомості та великий епілептичний напад, зупинка дихання, ацидоз, гіперкаліємія, гіпокальціємія, дефіцит кисню); токсичний вплив на СС систему (пригнічення провідності і скорочення).