0
UA | RU

ФЕНОЛ ЧИСТИЙ* (PHENOLUM PURUM*)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ФЕНОЛ ЧИСТИЙ*

препарати, що застосовуються у разі захворювань горла
препарати, що застосовуються у разі захворювань горла

Фармакологічні властивості

належить до ароматичних спиртів, а їх р-ни у концентрації 0,5-1,5% чинять антисептичну, а також короткочасну слабку знеболювальну дію (за рахунок блокування виникнення та проведення нервових імпульсів внаслідок зменшення проникності мембран для іонів натрію); вони діють бактеріостатично відносно вегетативних форм Гр(+) і Гр(-) м/о та деяких вірусів, а також дуже повільно діють на спори та кислотостійкі бактерії.

Показання ФЕНОЛ ЧИСТИЙ*

як болезаспокійливий та антисептичний засіб: при інфекційно-запальних захворюваннях ротової порожнини та глотки (ангіна, фарингіт, тонзиліт, стоматит, гінгівіт, пародонтит); після проведених маніпуляцій у порожнині рота та глотки, стоматологічних операцій; при користуванні зубними протезами або ортодонтичними апаратами.

Застосування ФЕНОЛ ЧИСТИЙ*

дорослим та дітям віком старше 12 років разова доза становить 5 аерозольні випуски; дітям від 2 до 12 років разова доза — 3 аерозольні випуски під наглядом дорослих; повторювати розпилення необхідно кожні 2-4 год. або відповідно до рекомендацій лікаря; тривалість лікування визначає лікар індивідуально, враховуючи клінічний ефект та переносимість препарату.

Протипоказання

діти до 2-х років; гіперчутливість до препарату, а також запальні захворювання з поширеним ураженням слизових оболонок; значні порушення функції печінки або нирок; не слід застосовувати фенол у вигляді спрею для горла хворим із запаленням надгортанника.

Побічна дія

АР у вигляді шкірних висипань, кропив’янка, свербіж, ангіоневротичний набряк, місцевий набряк горла.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko