0
UA | RU

ЛЕВОДРОПРОПІЗИН (LEVODROPROPIZINUM)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ЛЕВОДРОПРОПІЗИН

протикашльові засоби, за виключенням комбінованих препаратів, що містять експекторанти

Фармакологічні властивості

протикашльовий засіб переважно периферичної дії, що сприяє зменшенню частоти і інтенсивності кашлю, має бронхолітичний ефект; пригнічує чутливість рецепторів бронхіального дерева; діє на рівні нервових рецепторів шляхом інгібування проведення нервового імпульсу по С-волокнам; пригнічує вивільнення нейропептидів (субстанція Р та інші), а також гістаміну, завдяки чому досягається суттєвий бронхолітичний ефект.

Показання ЛЕВОДРОПРОПІЗИН

симптоматичне лікування сухого непродуктивного кашлю при фарингіті, ларингіті, трахеїті, трахеобронхіті, грипі, БА, емфіземі легень, хр. обструктивному бронхіті, при алергічних та інфекційно-запальних захворюваннях дихальних шляхів, а також при пухлинах легень.

Застосування ЛЕВОДРОПРОПІЗИН

застосовувати перорально за 1 год до або через 2 год після їжі; дорослим і дітям старше 12 років по 60 мг (10 мл сиропу) 3 р/добу з проміжками не менше 6 год; дітям віком від 2 до 12 р. застосовувати у дозі 1 мг/кг маси тіла 3 р/добу, загальна добова доза — 3 мг/кг маси тіла; для зручності можна застосовувати такі приблизні дози: дітям з масою тіла 10-20 кг застосовувати по 3 мл до 3 р/добу; дітям з масою тіла 20-30 кг застосовувати по 5 мл до 3р/добу; тривалість курсу лікування — до 7 діб.

Протипоказання

підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату; наявність або надмірне виділення мокротиння, зниження мукоциліарної функції (синдром Картагенера, циліарна дискінезія); тяжкі порушення функції печінки та нирок.

Побічна дія

втомлюваність, сонливість, порушення свідомості, головний біль, запаморочення, нудота, блювання, біль у животі, печія, діарея, тахікардія, алергічні шкірні реакції у вигляді висипань, свербіж.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko