0
UA | RU

ЛАЦИДИПІН (LACIDIPINUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ЛАЦИДИПІН

ЛАЦИПІЛ [Архів]
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 4 мг блістер, № 14, 28
GlaxoSmithKline

Фармакологічні властивості

гіпотензивна, антиангінальна дія; специфічний антагоніст кальцію, який має виражену селективність дії відносно кальцієвих каналів, що знаходяться у гладкій мускулатурі стінки судин; механізм дії складається з дилатації периферичних артеріол, зменшення периферичного судинного опору та зниження АТ.

Показання ЛАЦИДИПІН

лікування АГ як засіб монотерапії або у комбінації з іншими антигіпертензивними засобами (наприклад β-адреноблокаторами, діуретиками або інгібіторами АПФ).

Застосування ЛАЦИДИПІН

початкова доза для дорослих — 2 мг 1 р/добу, яка приймається кожного дня, в один і той самий час, бажано вранці; дозу збільшують до 4 мг 1 р/добу, при необхідності — до 6 мг після закінчення часу, необхідного для досягнення повного фармакологічного ефекту.

Протипоказання

гіперчутливість до будь-якого компонента препарату; як і щодо інших дигідропіридинів, лацидипін протипоказаний для лікування хворих із тяжким аортальним стенозом.

Побічна дія

депресія; головний біль, запаморочення; тремор; посилене серцебиття, тахікардія; загострення явищ стенокардії, зомління, гіпотензія; приплив крові до обличчя, гіперемія шкіри, відчуття жару; дискомфорт шлунку, нудота; гіперплазія слизової оболонки ясен; реакції гіперчутливості; висип на шкірі (включаючи еритему та свербіж); ангіоневротичний набряк, кропив’янка; судоми; поліурія; астенія, набряк; оборотне збільшення рівня ЛФ (клінічне значуще збільшення трапляється нечасто).

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko