0
UA | RU

ІНСУЛІН ГЛУЛІЗИН

(INSULINUM GLULISINUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину ІНСУЛІН ГЛУЛІЗИН

Епайдра<sup>®</sup>
розчин для ін'єкцій 100 ОД/мл шприц-ручка СолоСтар® 3 мл, № 5
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, Германия

Фармакологічні властивості

рекомбінантний аналог інсуліну людини, що за силою своєї дії подібний до інсуліну людини; інсулін глюлізин діє швидше та протягом меншого, ніж звичайний інсулін людини, часу; основна дія інсулінів та їх аналогів, включаючи інсулін глюлізин, спрямована на регулювання метаболізму глюкози; знижує рівень вмісту глюкози у крові шляхом стимуляції периферійної утилізації глюкози, особливо у скелетних м’язах і жировій тканині, та пригнічує синтез глюкози у печінці, запобігає ліполізу в адипоцитах, протеолізу та посилює синтез протеїну; якщо інсулін глюлізин застосовується у вигляді ін’єкції п/ш, зниження рівня глюкози у крові починається протягом 10-20 хв.; застосування інсуліну глюлізину через 15 хв. після початку прийому їжі забезпечує глікемічний контроль, подібний до звичайного інсуліну людини, що введений за 2 хв. до початку прийому їжі.

Показання ІНСУЛІН ГЛУЛІЗИН

ЦД, коли необхідне застосування інсуліну дорослим, підліткам і дітям віком від 6 років і старше.

Застосування ІНСУЛІН ГЛУЛІЗИН

дозу підбирають та регулюють індивідуально; застосовують безпосередньо до (0-15 хв) або одразу після їди; інсулін глюлізин застосовується шляхом п/ш ін’єкції або безперервної п/ш інфузії; повинен застосовуватися в режимі інсулінотерапії, що включає інсулін середньої або довготривалої дії або аналог базального інсуліну, та може використовуватись одночасно з пероральними гіпоглікемічними засобами; застосовується п/ш у зоні черевної стінки, стегна або дельтовидного м’яза або шляхом безперервної інфузії через черевну стінку; п/ш ін’єкція у черевну стінку забезпечує трохи швидшу абсорбцію, ніж при використанні інших місць для ін’єкцій.

Протипоказання

гіперчутливість до інсуліну глюлізину або будь-якого компоненту препарату; гіпоглікемія.

Побічна дія

гіпоглікемія, що виникає як наслідок застосування надто великої дози інсуліну по відношенню до наявної потреби; реакції в місці ін’єкції та місцеві реакції гіперчутливості (почервоніння, набряк і свербіж у місці ін’єкції); ліподистрофія; кропивниця, стиснення у грудях, задишка, алергічний дерматит, свербіж, тяжка АР, разом з анафілактичною реакцією, що може загрожувати життю.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko