0
UA | RU

ІНСУЛІН АСПАРТ (INSULINUM ASPARTUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ІНСУЛІН АСПАРТ

Новомікс 30 Флекспен
суспензія для ін'єкцій 100 ОД/мл картридж 3 мл вкладений в шприц-ручку, № 1, 5
Novo Nordisk
Новорапід Флекспен
розчин для ін'єкцій 100 ОД/мл картридж 3 мл вкладений в шприц-ручку, № 5
Novo Nordisk

Фармакологічні властивості

аналог короткодіючого людського інсуліну; дія настає раніше, через 10-20 хв. після п/ш введення порівняно з розчинним людським інсуліном, при цьому рівень глюкози в крові стає нижчим протягом перших 4 год. після прийому їжі; при п/ш ін’єкції тривалість дії коротша порівняно з розчинним людським інсуліном; максимальний ефект розвивається між 1 і 3 годинами після ін’єкції, тривалість дії — від 3 до 5 год.

Показання ІНСУЛІН АСПАРТ

лікування ЦД у дорослих і дітей віком від 2 років.

Застосування ІНСУЛІН АСПАРТ

застосовують п/ш та в/в; використовуються у комбінації з препаратами інсуліну середньої тривалості дії або тривалої дії, які вводять, як мінімум, 1 р/добу; індивідуальна потреба в інсуліні звичайно становить від 0,5 до 1,0 ОД/кг/добу; при базально-болюсному режимі 50-70% потреби в інсуліні задовольняється препаратом, а решта — інсулінами середньої тривалості дії чи тривалої дії; завдяки більш швидкому початку дії препарат слід вводити безпосередньо перед прийманням їжі; при необхідності можна вводити невдовзі після приймання їжі; вводити п/ш передньої черевної стінки, стегна, у ділянку дельтоподібного м’яза плеча або сідниць, місця ін’єкцій слід змінювати навіть у межах однієї ділянки тіла для зниження ризику ліподистрофії; при п/ш ін’єкціях в ділянці передньої черевної стінки дія препарату починається через 10-20 хв; максимальний ефект розвивається між 1 і 3 год після ін’єкції; тривалість дії — від 3 до 5 год; при необхідності можна вводити в/в; можна використовувати для тривалого п/ш введення за допомогою відповідних інфузійних насосів.

Протипоказання

гіперчутливість до людського інсуліну або будь-якого інгредієнта препарату.

Побічна дія

гіпоглікемія; набряки та реакції в місці ін’єкції (біль, почервоніння, кропив’янка, запалення, синці, набряк та свербіж у місці ін’єкці); анафілактичні реакції — генералізовані реації гіперчутливості (в тому числі генералізований шкірний висип, свербіж, потовиділення, шлунково-кишкові розлади, ангіоневротичний набряк, утруднене дихання, прискорене серцебиття та зниження артеріального тиску); периферичні невропатії, швидке поліпшення контролю рівня глюкози в крові може викликати оборотний стан «г. больової невропатії»; порушення рефракції, діабетична ретинопатія; ліподистрофія, місцева гіперчутливість.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko