0
UA | RU

ІЗОДИБУТ* (ISODIBUTUM*)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ІЗОДИБУТ*

інші препарати, що застосовуються для лікування цукрового діабету

Фармакологічні властивості

інгібітор ферменту альдозоредуктази; знижує активність альдозоредуктази в 1,5-3 рази і підвищує активність сорбітолдегідрогенази в 1,2-1,4 рази, завдяки чому пригнічує сорбітоловий шлях обміну глюкози (його активність значно підвищена у хворих на ЦД) і попереджує накопичення сорбітолу в судинній стінці, нервах, кришталику, гальмує процеси глікозилювання білків; перешкоджає набуханню і пошкодженню тканин, в першу чергу судин, нервів, кришталика, знижує вміст у крові та клітинних мембранах глікозильованих білків; покращує функціональний стан, метаболізм, мікроциркуляцію головного мозку, покращує пам’ять; підвищує гостроту зору, покращує кровопостачання кон’юнктиви та сітківки; покращує нирковий кровоплин, зменшує альбумінурію; відновлює чутливість і знімає болі в нижніх кінцівках, прискорює загоєння виразок; зменшує прояви периферичної нейропатії.

Показання ІЗОДИБУТ*

як засіб профілактики і лікування ускладнень ЦД: діабетична ангіопатія нижніх кінцівок, ретинопатія, нефропатія, полінейропатія, енцефалопатія, діабетична катаракта.

Застосування ІЗОДИБУТ*

дорослим і дітям старше 14 років, приймати до їди, по 500мг 3 р/добу; МДД — 4 г; курс лікування — 2-3 місяці; ч/з 6 місяців курс лікування повторюють; з метою профілактики ускладнень ЦД рекомендується проводити двомісячні курси 2 р/рік.

Протипоказання

гіперчутливість до компонентів препарату; ниркова, печінкова недостатність.

Побічна дія

АР — шкірний висип, кропив’янка.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko