0
UA | RU

ІНСУЛІН ЛІСПРО (INSULINUM LISPRUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ІНСУЛІН ЛІСПРО

Хумалог
розчин для ін'єкцій 100 МО/мл картридж 3 мл, № 5
Ліллі Франс
Хумалог
розчин для ін'єкцій 100 МО/мл шприц-ручка КвікПен 3 мл, № 5
Ліллі Франс
Хумалог
розчин для ін'єкцій 100 МО/мл флакон скляний 10 мл, № 1
Ліллі Франс

Фармакологічні властивості

регулює метаболізм глюкози; анаболічна та антикатаболічна дія на різні тканини організму (у тканинах м’язів посилення синтезу глікогену, жирних кислот, гліцерину та білка, а також збільшення поглинання амінокислот, одночасно з пригніченням глікогенолізу, глюконеогенезу, кетогенезу, ліполізу, катаболізму білків та виведення амінокислот), характеризується швидким початком дії (приблизно через 15 хв після введення).

Показання ІНСУЛІН ЛІСПРО

лікування ЦД у дітей та дорослих, які потребують введення інсуліну для підтримання норми глюкози у крові, первинна стабілізація ЦД.

Застосування ІНСУЛІН ЛІСПРО

доза визначається залежно від стану хворого; можна вводити безпосередньо перед їжею або невдовзі після їжі, вводити п/шк або з використанням п/шк інфузійної помпи, в/в (для контролю рівня глюкози при кетоацидозі, гострих захворюваннях або під час операційного втручання та післяопераційного періоду), можна в/м, але не рекомендується; після п/шк ін’єкції ефект настає швидше та триває менше (від 2 до 5 год) порівняно із застосуванням звичайного людського інсуліну; для інфузій інсуліну лізпро можна застосовувати лише визначені СЕ-моделі інсулінових помп (прочитати та виконувати інструкції, що йдуть у комплекті з кожною помпою).

Протипоказання

гіперчутливість до інсуліну лізпро або до інших компонентів препарату, гіпоглікемія.

Побічна дія

АР; місцева реакція у місці ін’єкції, ліподистрофія, свербіж, висип; гіпоглікемія.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko