ГЕКСЕТИДИН (HEXETIDINUM)

Опис активної речовини

Склад і форма випуску

CAS №: 141-94-6 C21H45N3

NLM: (пірімідину, 5аміно-1,3-біс(2-етилгексил)гексагідро-5-метил-8Cl).

Mm = 339,608 Да. Точка плавлення — <25 °С; log P (октанол-вода) = 5,26.

Лікарські препарати які містять активну речовину ГЕКСЕТИДИН

ГЕКСОРАЛ спрей
Johnson & Johnson
ГЕКСОРАЛ спрей
спрей для ротової порожнини 0,2 % балон 40 мл, № 1
засоби для застосування в стоматології
ГЕКСОСЕПТ
Стома
спрей для ротової порожнини 0,2 % балон 25 г, № 1
засоби для застосування в стоматології
СТОМАТИДИН
Bosnalijek
СТОМАТИДИН
розчин для ротової порожнини 0,1 % флакон 200 мл, № 1
засоби для застосування в стоматології
СТОМОЛІК
Технолог
СТОМОЛІК
розчин для ротової порожнини 0,1 % банка 125 мл, № 1
засоби для застосування в стоматології
СТОПАНГІН
Тева Україна
СТОПАНГІН
спрей флакон 30 мл з розпилювачем, № 1
препарати, що застосовуються у разі захворювань горла

Фармакологічні властивості

протимікробна, антисептична дія; є протимікробним засобом широкого спектра дії; ефективний проти Гр(+) та Гр(-) бактерій, дріжджів (Candida albicans) та грибів.

Показання ГЕКСЕТИДИН

бактеріальні інфекції ротової порожнини; кандидоз та інші грибкові захворювання глотки, як допоміжний засіб для профілактики та лікування гінгівіту; при лікуванні болю в горлі та рецидивуючих афтозних виразок; для усунення неприємного запаху з рота; до і після проведення хірургічних операцій у стоматології.

Застосування ГЕКСЕТИДИН

дорослі і діти віком від 6 років: спрей (0,2%) застосовувати 2р/добу, бажано зранку і ввечері, після їди; р-ном промивати рот або полоскати горло 15 мл нерозведеного р-ну протягом ½ хвилини 2-3 р/добу; дорослі і діти віком від 8 років: спрей (1,92мг/мл) застосовувати 2-3 р/добу після їди або у проміжках між прийомами їжі.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату, атрофічний фарингит; БА або будь-які інші захворювання дихальних шляхів, пов’язані з їх гіперчутливістю (інгаляція може викликати бронхоконстрикцію); ларингіт (через імовірність ларингоспазму).

Побічна дія

виразки на слизовій оболонці, алергічний контактний дерматит, ангіоневротичний набряк; зміна смакових відчуттів протягом 48 год. (відчуття «солодкого» може двічі змінюватися на відчуття «гіркого»); чутливість слизової оболонки: печіння, відчуття оніміння; подразнення (болісність, відчуття жару, свербіж) язика та/або слизової оболонки ротової порожнини, зниження чутливості; гіперчутливість; оборотна зміна кольору зубів і язика; при випадковому проковтуванні препарату можуть виникнути шлунково-кишкові розлади, насамперед нудота і блювання.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko