0
UA | RU

ГАЛАВІТ* (GALAVITUM*)

Опис активної речовини

Склад і форма випуску


5-амино-1,2,3,4-тетрагидрофталазин-1,4-диона натриевая соль (в виде дигидрата).

Лікарські препарати які містять активну речовину ГАЛАВІТ*

Фармакологічні властивості

Галавит має протизапальну та імуномодулюючу дію. Оборотно (на 6-8 год) пригнічує гіперреактивність макрофагів, знижує синтез TNF-α фактора та інших острофазних білків, підвищує активність нейтрофілів, підсилює фагоцитоз і неспецифічну резистентність організму.

Екскретується з сечею, T½ — 15-30 хв.

Показання ГАЛАВІТ*

гострі і хронічні запальні захворювання травного тракту, що супроводжуються інтоксикацією та/або діареєю; хронічний рецидивуючий фурункульоз, хронічна рецидивуюча герпесвірусна інфекція, післяопераційні гнійно-запальні ускладнення.

Застосування ГАЛАВІТ*

в/м. Перед введенням розводять в 2-3 мл води для ін’єкцій або в розчині натрію хлориду 0,9% для ін’єкцій. У гострий період захворювання початкова доза становить 0,2 г, потім — по 0,1 г 2-3 рази на добу з інтервалом 4-6 ч. При хронічних захворюваннях призначають по 0,1 г 2 рази на добу (з інтервалом 6–8 ч) до зникнення симптомів інтоксикації та (або) діареї. Курс лікування — до 10 днів.

Ректально:

Хронічний рецидивний фурункульоз: у перші 5 днів — по 0,1 г 1 раз на день щодня, потім — по 0,1 г через день. Курс до 20 супозиторіїв.

Хронічна рецидивуюча герпетична інфекція: в перші 10 днів — по 0,1 г 1 раз на день, потім — по 0,1 г через день. Курс до 25 супозиторіїв. Запальні захворювання сечостатевої системи: в гострий період в перші 2 дні — по 0,1 г 2 рази на день, потім — по 0,1 г через 72 год. Курс — 15-20 супозиторіїв. При хронічному перебігу — по 0,1 г з інтервалом 72 год. Курс до 20 супозиторіїв.

Хронічні запальні захворювання ШКТ: по 0,1 г через 72 год. Курс до 20 супозиторіїв.

Профілактика хірургічних ускладнень в до- і післяопераційний період: по 0,1 г через день — 5-10 супозиторіїв, потім — по 0,1 г з інтервалом 72 год. Курс до 20 супозиторіїв.

Імунокорекція при онкологічних захворюваннях в комплексі з хіміо- та променевою терапією: початкова доза — 0,1 г через день — 5 супозиторіїв, потім — по 0,1 г через 72 год. Курс — 20-30 супозиторіїв.

Протипоказання

підвищена чутливість до галавіта, період вагітності та годування груддю.

Побічна дія

алергічні реакції.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko