0
UA | RU

ФЛУРБІПРОФЕН (FLURBIPROFENUM)

Виробник:
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ФЛУРБІПРОФЕН

МАЖЕЗИК-САНОВЕЛЬ
Асфарма Медікал Дентал Урюнлер Ве Иляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
препарати, що застосовуються у разі захворювань горла
препарати, що застосовуються у разі захворювань горла
препарати, що застосовуються у разі захворювань горла

Фармакологічні властивості

анальгезуюча та протизапальна дія; симптоматичний засіб для полегшення болю у горлі при інфекційно-запальних захворюваннях глотки; дія обумовлена інгібуванням ферменту циклооксигенази та пригніченням синтезу простагландинів; проявляє периферійну, а не центральну активність; однаково пригнічує дію PGE2 та PGF2a завдяки інгібуванню ендопероксидази.

Показання ФЛУРБІПРОФЕН

симптоматичне лікування болю в горлі при інфекційно-запальних захворюваннях ротової порожнини та глотки (вірусна, бактеріальна або грибкова інфекції, а також неінфекційні фактори, що провокують запальний процес); послаблення болю та запалення після хірургічного втручання в отоларингології.

Застосування ФЛУРБІПРОФЕН

льодяники: дорослі та діти старше 12 років — по 1 льодянику кожні 3-6 год. до полегшення болю, максимальна добова доза 5 льодяників, не застосовувати більше 3-х діб; табл.: дорослим та дітям старше 15 років внутрішньо по 50-100 мг 2-3 р/добу; спрей оромук.: дорослим 1 доза (3 розпилення) на задню стінку ротової порожнини кожні 3 — 6 год за потреби, але не більше 5 доз на добу.

Протипоказання

підвищена чутливість до будь-якого з компонентів; гіперчутливість до флурбіпрофену, ібупрофену, ацетилсаліцилової к-ти або інших НПЗЗ, яка проявлялася астмою, г. ринітами, ангіоневротичним набряком, кропив’янкою або іншими АР; пептична виразка або шлунково-кишкові кровотечі; запальні захворювання кишечнику; т. СН, ниркова недостатність, печінкова недостатність; останній триместр вагітності; спрей оромук.: до 18 р.; табл.: до 15 р.; льодяники: до 12 р.

Побічна дія

неспецифічна алергічна реакція та анафілаксія; БА, загострення БА, бронхоспазм, задишка; свербіж, кропив’янка, набряк Квінке, ексфоліативні та бульозні дерматити (включаючи епідермальний некроліз та мультиформну еритему); болі в животі, диспепсія та нудота, діарея, метеоризм, запор та блювання, виразкова хвороба, перфорація або кровотеча з травного тракту, що можуть у деяких випадках призвести до летального наслідку, особливо в осіб літнього віку, загострення виразкового коліту та хвороби Крона, виразковий стоматит, гастрит; головний біль, асептичний менінгіт; г. ниркова недостатність, папілонекроз, особливо при тривалому застосуванні, у поєднанні з підвищенням рівня сечовини у сироватці крові та набряком; порушення з боку печінки; розлади системи кровотворення (анемія, у т.ч. гемолітична та апластична, лейкопенія, тромбоцитопенія, панцитопенiя, агранулоцитоз), першими ознаками є висока t°, біль у горлі, виразки у ротовій порожнині, симптоми грипу, тяжка форма виснаження, нез’ясована кровотеча та синці; порушення з боку кардіоваскулярної і цереброваскулярної системи: набряки, АГ та СН були зареєстровані при лікуванні НПЗЗ; розлади зору, неврит зорового нерва, ротові парестезії, депресія, сплутаність свідомості, галюцинації, дзвін у вухах, запаморочення, нездужання, стомлюваність та сонливість, мелена, блювання кров’ю, відчуття тепла або поколювання в роті при розсмоктуванні льодяника; гепатит, холестаз, інтерстиціальний нефрит, безсоння, нефротичний с-м; підвищення ризику появи артеріальних тромботичних подій (ІМ або інсульт).

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko